Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggel furcsa jelenséget...

Reggel furcsa jelenséget tapasztaltam a bugyimban, ötletek?

Figyelt kérdés
Mikor felkeltem éreztem, hogy vizes a bugyim, nem pisi, viz(!) a közepén pedig a fehér folyás, de csak egy nagyon kicsi és abbol a vizes valamiből sem volt sok, csak kb. 10cm átmérőjű vagy kevesebb. Legyszi komolyan válaszoljatok, tudom, hogy viccesnek tűnik, de nekem nem az.
2016. márc. 4. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokat fürdesz kádban?
2016. márc. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szokott olyan lenni hogy a fehér folyás egy része ilyen átlátszó vízszerű. A nedvesség belőle beszívódik a bugyiba és olyan mintha víz lenne. Szerintem nem kell aggódni.
2016. márc. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most néztem és megint olyan, vagyis csak nedves és vérfoltokkal, pedig nem kell, hogy meg jöjjön.
2016. márc. 4. 11:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát a vér már nem normális, ha esélytelen hogy ez menstruáció legyen. Menj orvoshoz.
2016. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok atlatszo folyas, pici verrel lehet peteeres is, ha kozepidoben vagy!:)
2016. márc. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?Volt már mensid?



Csak mert kamaszkorban jelenik meg a fehér folyás, ami normális, minden nőnek van, a hüvely tisztulását szolgálja. Színe átlátszó,fehér vagy világos sárga is lehet amikor már szárad,pici szaga van.Mensi előtti,utáni 1-2 hétben erősebb is lehet a mennyisége az ovuláció miatt.


A folyás mennyisége egyénenként eltérő lehet,van akinek kevés van,másnak egész sok.Olyan is van hogy kevés a folyás majd pár óra múlva hirtelen egész sok lesz.

2016. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
21 eves vagyok. Nem attól van, tuti:)
2016. márc. 5. 20:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez valami fertőzés, amit akár nyilvános wc-ről is elkaphattál, 7-10 nap alatt ki ehet gyógyulni belőle, irány a nőgyógyász.
2016. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta nem tapasztaltam ezt a problémát.
2016. márc. 19. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!