Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyemben valami furcsát...

A hüvelyemben valami furcsát tapasztaltam. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ez egy ilyen gömb alakú valaminek tűnik, viszonylag nagy és rajta egy kisebb pattanás szerű akármicsoda. Teljesen kétségbe vagyok esve, hogy mi lehet ez. Petefészek cisztát állapítottak meg nálam kb 3 hónapja, esetleg azt érezhetem? Vagy a méhszájamat? Azért nem gondolom, hogy a méhszájam az, mert ez mintha kicsit oldalt lenne, nem középen, de elég fent. Kérlek segítsetek, elmegyek orvoshoz is, csak a pánikot szeretném kezelni addig:(

2013. márc. 11. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a méhszájad.
2013. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű pedig, hogy az a méhszájad lesz. Ahány nő, annyiféleképp helyezkedhet el, van, akinek hátrafelé, van, akinek előrefelé néz, és az sem törvényszerű, hogy pont középen kell lennie. Ne pánikolj, valószínűleg minden rendben van.

[link]


Így néz ki maga a méhszáj, ha újra megtapintod, szerintem ehhez hasonlónak fogod érezni a sajátodat is. A petefészked pedig annyira magasan van, hogy a hüvelyedből azt nem érezheted.

2013. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokkal nyugodtabb vagyok, remélem igazatok van!
2013. márc. 11. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a méhszájad!
2013. márc. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!