Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Legjobb kúp/gyógyszer hüvelygo...

Legjobb kúp/gyógyszer hüvelygombára?

Figyelt kérdés
Már fél éve szenvedek tőle, nőgyógyásznál is voltam háromszor, kipróbáltam már a canesten kombit, pevarylt, klion-Dt 100at, betadint de semmi nem használt, ugyan olyan rossz, kellemetlen, és már egyszerűen nem tudom mit csináljak..várom a tippeket
2016. márc. 6. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

joghurt.

minden este natúr joghurt a hüvelybe lefekvés előtt.

a joghurt lehetőleg legyen friss.

választhatod a joghurtba mártott tampont is hogy azzal tolod fel, vagy simán belemártod az ujjadat és csak bekened vele, és a külső részeket lemosod utána.

és cserélj nőgyógyászt azonnal!

ez fontos.

35/l

2016. márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nystatin , Metronidasol tartalmú hüvelykúp.
2016. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tutitu válasza:

Bevált recept!Olvastam az egyik oldalon: 3 teáskanál élőflórás joghurtot összekeversz 10 csepp teafa olajjal, ebbe bele kell forgatni a legkisebb méretű tampont, felhelyezni éjszakára. Én nap közben is használtam, plusz cukormentes diéta+ grapefruit mag olaj. 3 nap és elmúlik. Még a hüvelyflórát is támogatja.

Remélem másnak is segíthet! :)

2016. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!