Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyógyszert ajánlanátok...

Milyen gyógyszert ajánlanátok candida hüvelygombára? Miket ismertek?

Figyelt kérdés

Ezeket kipróbáltam már, és nem használtak:

Canesten, Pevaryl, Betadine hüvelykúp


Sajnos ami használt, az hiánycikk a gyógyszertárakban :( elvileg ugyanaz a hatóanyaga, mint a Canestennek, de az nem gyógyított meg... szóval nem tudom.


Nőgyógyászhoz is hiába megyek, mert a visszatérő problémámra nem mondanak semmit, csak felírnak egy gyógyszert...


Már nem is tudom, mit kéne kipróbálnom, hogy elmúljon!


Minél többet írtok, annál jobb, persze ha van már vele kapcs. személyes tapasztalatok, nyugodtan írjátok le :)

Előre is köszi!



2013. aug. 6. 09:25
 1/2 anonim válasza:
candida diétát ajánlom
2013. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Klion D hüvelykúpot hallottam, de fogalmam sincs, hogy használna-e.

Sajnos én is így vagyok vele, hogy a canesten és a betadine nem használ. Most én is ezen gondolkodom, hogy mit kellene csinálni. Dokihoz félek menni, mert mikor ott voltam fájt mikor tágított, mert akkor gyulladásom volt, akkor felírta a canesten-t ami 5 vagy 6 napos volt, már nem tudom. Az jó volt, de már nem forgalmazzák... :(

2013. aug. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!