Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindig pisilnem kell. mi...

Mindig pisilnem kell. mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A nap minden perceben pisilnem kell. Ha pisilés utan felállok már is érzem hogy jönne még egy pici, és az után is és az után is. Felfázva szrrintem nem vagyok, mert nekem az hasfájassal, fájó pisiléssel és vérrel jár. Ezek közül egyik tünetem sincs.

A menstruációm kb egy hete késik, de annak se érzem előjelét, mert előtte egy hétih szurkálni szokott a hasam de azt sem érzem... mi lehet a baj?



2016. márc. 6. 17:06
 1/4 anonim válasza:

Terhességi tesztet csináltál? Élsz nemi életet?

Ha nem terhesség csak felfázás maradhat szerintem! Max nem olyan "erős" hogy vérrel járjon.

2016. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Élek nemi életet, de mindig védekezünk, nincs olyan hogx jajj elvesztem a fejem és elfelejtük az óvszert. Ezért nem gondoltam terhességre....
2016. márc. 6. 17:14
 3/4 anonim válasza:
Lehet más oka is de szerintem ez a legkézenfekvőbb.Holnap csinálj tesztet egy hét késéssel már szerintem du.vizeletből is mutat. Ha negatív keress fel egy nőgyógyászt szerintem
2016. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felfázással mennék urulógushoz. Simán lehet.
2016. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!