Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Páczai Anita vagy Dr....

Dr. Páczai Anita vagy Dr. Cseh Erika nőgyógyászt válasszam? Véleményeket, tapasztalatokat szívesen olvasom.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tavaly voltam már Páczai Anitánál, de az csak rutinvizsgálat volt, azonban idén szeretnék feliratni fogamzásgátlót is, ezért arra lennék kíváncsi hogy őt, vagy inkább Cseh Erikát ajánlanátok? Cseh Erikáról is hallottam, hogy jó, de olvastam rosszakat is róla... Páczai Anitánál ugyanez, megoszlanak a vélemények. Ami még főként szemet szúrt mindkettejüknél, hogy azt írták, ha már komolyabb probléma adódott, azzal nem tudtak megbirkózni, csak a rutinvizsgálatokkal. Köszönöm előre is a segítséget mindenkinek!! :)



2016. márc. 6. 19:43
 1/1 anonim válasza:

Én dr. Páczai Anitához jártam, terhesgondozásra is, nála született a lányom, és igencsak bonyolult terhességem volt. Azóta is ő az orvosom és nekem semmi panaszom nincs rá.

Bár szerencsére komolyabb gondom még nem volt.

2016. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!