Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a tapasztalatotok? Ma...

Mi a tapasztalatotok? Ma rakták fel a hormontartalmú spirálom és nagyon görcsölök.

Figyelt kérdés
Még nem szültem és fogamzásgátló tablettát nem szedhetek. A Jaydess mellett döntöttem, ma rakták fel. Nagy a fájdalom küszöböm, meg se nyikkantam a nőgyógyásznál. Ahogy kiléptem a szobából olyan görcseim lettek, hogy azt hittem bepisilek. Vettem be advilt, eltelt már vagy 3óra és én majdnem sirok a fájdalomtól. Ez normális? Nektek milyen volt? A vérzés nem is érdekel, de ez a görcs... Ti meddig görcsöltetek? Előre is köszönöm a válaszokat

2016. márc. 7. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Első nap görcsöltem csak, amikor felrakták.
2016. márc. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem utána 1 hétig tompa fájdalmam volt...aztán el is felejtettem, hogy ott van.:) bár nekem a felhelyezés is nagyon fájt, nyugi, normális.
2016. ápr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem elviselhető volt a felhelyezés, pedig nem bírom a fájdalmat. Utána kicsit görcsöltem, de még 1 órája sincs, hogy feltette és már semmi panaszom nincs.
2016. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hat nekem tegnap raktak fel es fajdalomcsillapito nelkul nem birom. Viszont ugyanugy maga a felrakas nem fajt. Csak utan akezdtem gorcsolni, de nagyon. Jo mondjuk nekem alacsony es kb nem letezoa fajdalomkuszobom, ugyhogy igy viszonyits.


Ha tenyleg nagyon kellemetlen, nekem azt mondak hivjam fel oket. De par napig akar egy hetig normalis a gorcsoles utana.


Verzesem nekem sincs jelenleg.

2018. szept. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 qborka ***** válasza:
Hogy vagytok a Jaydessel? Elmaradt a menstruáció és nincsenek mellékhatások? 🙏🙂
2023. máj. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!