Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérezgetek menses után másfél...

Vérezgetek menses után másfél héttel, ujra! Van ilyen tapasztalatotok? Mik lehetnek az okok?

Figyelt kérdés

Menses után ujra verezgetni kezdtem ma!par napja enyhe hányingerem van és influenza szeru tüneteim!

Lehet hogy beteg leszek és ezért 'jön' meg ujra?nagyon kicsi mennyiség,pár csepp! Volt mar olyanok h meg voltam fazva ezért később jött meg! Köszönöm a válaszokat !



#hányinger #vérezgetés #influenza -szeru tünetek
2016. jan. 8. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Néha előfordul, hogy gubanc van a rendszerben. Nem feltétlenül jelent bajt, nálam egyszer jött meg félidőben, amúgy mindig 28 napos ciklusom volt.

19L

2016. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Remelem nincs nagy gond! De ez a hányinger elég zavaró ,ami melle társul ,szinte egész nap! Lehet hogy vírus bujkál bennem és ez megzavarta a rendszert !
2016. jan. 8. 20:36
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából ez nem menses,pár csepp ver csak eddig ! Egy kevés fehéres ,krémszeru folyassal!
2016. jan. 8. 20:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Peteérés is lehet.
2016. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ! Remelem semmi komoly!
2016. jan. 8. 22:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tart tovább 2-3 napnál, és tényleg csak pár csepp, akkor nagy valószínűséggel a peteéréstől van.
2016. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
már 3 napja tart, és nem múlik a reggeli émelygésem el :(
2016. jan. 11. 19:17
 8/9 A kérdező kommentje:

egy kis deréfájás is társult hozzá, lehet hogy felfáztam!

mindenesetre hason sem tudok aludni mert valami nyom a hasam alján, és éjszakánként valószinű e miatt ebredek fel majdnem 2 óránként! elég összetett a gondom !

2016. jan. 11. 19:19
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat nem jött meg... :/
2016. jan. 19. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!