Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha egy sötét este...

Mit tegyek ha egy sötét este rámtámad egy pár férfi?

Figyelt kérdés

Nagyon félek ettől, hogy majd egyszer rámtámad valami részeg, erős férfi, aki tudom is én mit akarna velem csinálni...:Sgondoltam már a gázsprayre, de azzal gyorsan csak egy embert tudnék "hatástalanítani", a többivel mit csinálhatnék?

Előre is köszi!

16L


2010. ápr. 2. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ne járkálj sötétben
2010. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Legyen nálad tartalék bugyi.
2010. ápr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat szeretnék. Köszönöm.
2010. ápr. 2. 16:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne törd ilyen hülyeségeken a fejed!
2010. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De ha mégis? Nem kell hogy éjszaka legyen csak egy üres utca, vagy amikor esténként futok...
2010. ápr. 2. 16:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is ugyan igy vagyok csak 13 éves vagyok..

Bár azt én sem tudom hogy mit lehetne tenni..

2010. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én férfi vagyok(gyúrok,futok,sportolok)de magam csak arra a megoldásra tudtam jutni,hogy meg kell tanulni gyorsan futni....vagy küzdősportot üzni komolyan.ezek lehetnek sztem a leghatásosabbak.sajna tuti módszer nincs mert mindenkinél van nagyobb,erősebb,gyorsabb.amugy a tanácsom az ne töpreng ilyen dolgokon semmire nem mész vele csak paráztatod magad.az élet nem veszélytelen,ezt nem lehet letagadni de ne tömd ilyen gondolatokkal a saját fejed.
2010. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyedül este ne mászkálj. Ha futni mész menj egy barátnőddel. 2 emberre már kevésbbé valószínű, hogy rátámadnak. Ha mégis muszáj, akkor legyen nálad gázspray. Egyébként azt, h csoportosan támadnának nem hiszem, vagy akkor a pénztárcádra hajtanak, az aberráltak szerintem egyedül szoktak lenni...
2010. ápr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát sztem a gázspray olyan szempontból nem jó, hogy ha szemben fúj a szél/veled/, akkor saját magadat fújod le- és ez elég ciki. van egy speckó amerikai rendőrlámpa, aminek van nagy /kb. 60 centis/ és van kicsi változata is /kb. 25-30 centi/. ha valikt azzal megütsz, az azon nyomban befosik, az tuti.
2010. ápr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hogy néz ki az a rendőrlámpa?
2010. ápr. 4. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!