Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ne jott meg rendesen. Mi...

Ne jott meg rendesen. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Fogamzasgatlot szedtem juliusig, utana abba hagytam mert 5honap alatt hiztam 20 kilot! Kiderult hogy leallitotta a pajzsmirigyemet! Kaptam ra gyogyszert (oktobertol szedtem).

Novemberben nem jott meg rendesen a menstruaciom, napi szinten egy csik volt a tamponon es tartott kb. 7-8napig (a fogamzasgatlo utan rendesen megvolt).....decemberben vegen rendesen megjott, de csak 3napig volt meg es egesz decemberben szurkalt lent a hasam. Januarban rendesen megvolt (5nap, napi nem sok de viszonxlag normalis mennyiseg),de egesz januarban szurkalt lent a hasam.....februarban nem jott meg ahogy kellett, kesett kb 1-1,5 hetet, majd azt hittem megjott mert a tisztasagi betet olyan volt egy picit, ezert raktam fel tampot. Ket napig volt fent tampon (nem ugyan az, de kb ketszer csereltem mert semmi jele nem volt hogy ataztam volna) amikor kivettem szinten kb semmi ver nem volt rajta csak egy csik. Nem raktam fel ujjat hanem tisztasagi betetet hasznaltam, amire mar semmi ver nem kerult. Egy ora utan azt is kivettem, es igy sem kerult ver a bugyimba, es azota se....mi lehet a bajom?

20/L



2016. márc. 11. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:
fertőzések miatt NEM szabad a tampont sokáig fenthagyni. szerintem amúgyis kicsit túlzásba viszed. betétet nem ismered? különben meg ha ennyi ideje ilyen rendszertelen akkor mondd meg miért nem mész orvoshoz? előbb rá fog jönni a gondodra vizsgálás után, mint itt akárki néhány tünet alapján.
2016. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!