Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vad szex után kidörzsölt hüvely?

Vad szex után kidörzsölt hüvely?

Figyelt kérdés
Tegnap a szerelmemmel kétszer is lefeküdtünk és nem fogtuk vissza magunkat. Mikor úgy éreztük, hogy száradok ki akkor síkosítót használtunk. Ma mégis alíg tudok ülni a fájdalomtól. Égő és szúró fájdalmat érzek, nem hinném, hogy valami fertőzés lenne. Volt már valakinek hasonló panasza? Mi segített? Kentétek valamilyen krémmel? A fájdalom nem múlik, ti hány nap után fordulnátok ezzel orvoshoz?
2016. márc. 12. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:

hasonló volt, mikor én is kicsit kiszáradtam és másnap olyan érzés, mint amikor kb. a bőrt lenyúzod a lábadról.

pár nap után elmúlt. égető érzés és szúró fájdalmam akkor volt mikor hüvely gombás lettem. na elvileg a párom nedve az enyémmel párosodva felborította a hüvelyem ph értékét és emiatt hajlamosabb lettem fertőzésekre. ez nem tudom mennyire igaz.

[link]

lehet itt találsz mi hasznosat ha még nem nézted. utána nézhetsz a hüvely gombának, ha gondolod vegyél canestent vény nélkül lehet kapni, ez egy pár nagyos kúp-kenőcs kúra. akár azonnal is mehetsz orvoshoz az a biztos.

2016. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!