Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm. és ma...

Késik a menstruációm. és ma egész nap az aqua world-ben leszünk.. Szerintetek mekgockáztassam és elmenyjek? (tampont még soha nem használtam)

Figyelt kérdés

félek,hogy az uszodában is megjöhet, mert késett...

ha egész héten késett, akkor már nem jöhet meg ma? Vagy de?(12 éves vagyok) Lécci gyorsan válaszoljatok.... :(



#menstruáció #havi késése menstruáció
2016. márc. 13. 07:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Megjöhet ma, de az elején általában nagyon gyenge, nem hiszem, hohy ott hirtelen elkezdenél vérezni. Szerintem emiatt ne maradj otthon, max. kicsit kellemetlen lesz, hogy figyelgeted magad, nem jött-e meg.
2016. márc. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Tegyel fel magadnak egy tampont! As akkor nem less ban meet lehet ma Jon meg
2016. márc. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de tampont nem csak akkor lehet, ha mar megjott???? ugy szerintem nem fog felmenni, hogy nem vérzek..... es anyukam csak nagyobb koromba engedi mg..... szoval akkor mos ne menjek???? mivel tampont nem hasznalhatok viszont nem akarom,hogy ott erjen a varatlan elyzet....
2016. márc. 13. 08:26
 4/10 anonim ***** válasza:
szia, na mi lett végül?:(
2016. márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem mentem el..... de aztan a tobbiek is visszafordultak mert tul sokan voltak az uszodaba, igy elmentunk az elevenparkba,.....
2016. márc. 14. 18:00
 6/10 anonim ***** válasza:
oh értem..és megjött legalább akkor?
2016. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem.... :D :P
2016. márc. 14. 20:57
 8/10 anonim ***** válasza:
na ez szívás:( mondjuk ilyenkor még akár egy hónap kimaradás is előfordul...
2016. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De amugy ha elmentel volna is akkor is tehettek volna el ( mivel anyukad nem engedi) titokban egyet

Gondolhatod nekem milyen volt amikor mentunk szabad-strandra es elotte elmentem wc- re es eszreveszem hogy megjott

Es nem volt nalam semmi

2016. márc. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Es mar bocs de ezt nem anyukad donti el

Az szamit hogy neked mi kényelmes !

2016. márc. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!