Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinaljak? Tudom orvoshoz...

Viraag1728 kérdése:

Mit csinaljak? Tudom orvoshoz kene mennem stb (ilyesmi valaszt kerlek ne is irjatok) De en arra gondolok h valami amit tudok venni gyogyszertarba.

Figyelt kérdés

2015 novembere ota van ez nalam.. En novembernen elvesztettem a szuzessegem(17) es akkor nagyon egett a huvelyem fajt a pisiles stb.. November vegen megint voltam fiuval akkor ia ugyan ez tortent.

Azota mar olyany hogy a folyasom nagyon feher es darabos.es nagyoon sok!! Ugy kell elkepzelni hogy oda nyultam (megnezni hogy most van e olyan daraboa folyasom)es rengeteg az ujjamon maradt. Nekem a szex elott ilyen meg soha nem volt! Azt szeretnem kerdezni hogy milyen kenocsok vagy kupok vannak amik ezt a problemat megoldhatjak?

Es szerintetek a fiutol kaptam el??



2016. márc. 13. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha ennyire egybeesett az első együttléttel, valószínűleg elkaptál valamit, de nem feltétlenül van így. Orvoshoz mindenképp el kell menned, mert később a kezeletlen betegségek komoly szövődményt, és meddőséget is okozjatnak. Házi kezelések pedig elfedhetik a betegséget, és beteg maradsz, és másokat is tovább fertőzöl. Sőt magától is elmúlhatnak a tünetek, de attól még beteg maradsz, és időnként fellobban. Orvos.
2016. márc. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy orvoshoz még véletlenül se menj el, hiszen a látatlanban válaszolók sokkal jobban tudják, és majd ajánlanak mindenféle csodaszert, pl. joghurtos tampont.

Majd kapkodsz ha már szétrohadt a hüvelyed.

2016. márc. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a probléma az orvossal? Keress egy nő nemű orvost, a vizsgálat nem tart tovább 3 percnél. Ha a szexhez elég nagy lány voltál, legyél ehhet is.

Addig Betadine hüvelykúpot használj, az a gombás és bakteriális fertőzéseket is enyhíti.

Az nem lehet, hogy latex érzékeny vagy? Pl gumikesztyűtöl nem szoktál ekcémás lenni? Nekem is sokáig volt fájdalmas az együtt lét, aztán kiderült hogy az óvszerre vagyok allergiás. Egy fertőzés nem alakul ki a behatolás pillanatában, hogy az már égjen is. De a folyást attól még nem magyarázza.

2016. márc. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Canesten hüvelykúpot és kenőcsöt ajánlom.
2016. márc. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek.

Teljes mertekben igazatok van!

2016. márc. 13. 09:40
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a canesten (krém+kúp)ajánlom és mivel sex után jelentkezett elképzelhető hogy a fiú fertőzött meg így jó lenne ha canestent ő is használna.De gombás fertőzést a nők bárhol elkaphatnak,nyilvános mozsdóban is,hiába mosol kezet amikor több ezren fogták meg a kilincset.Meg a hüvelyünk egészseges mennyiségű gombát termel de néha ez elszaporodik és ekkor is ez történik
2016. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!