Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bőrgyógyásznál nőknek mennyire...

Bőrgyógyásznál nőknek mennyire kell levetkőzni melanoma szűrésen? Először alul utána felül?

Figyelt kérdés

2016. márc. 14. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szeméremajkamon és a hasamon volt egy-egy elváltozott anyajegy. Alulról teljesen le kellett vetkőznöm, máshogy hogy nézte volna meg a bőrgyógyász? Ciki volt, de közel sem, mint mikor el kellett mennem a sebészetre leszedetni. Ott ugyanis teljesen le kellett vetkőznöm pucérra, sapkát adtak a fejemre, fel kellett feküdnöm az ágyra és az egyik lábamat szétterpeszteni. Így hajolt fölém a sebész, az ápoló és az asszisztens. Brutál ciki volt, nagyon szégyelltem magam és nagyon kellemetlen volt. Aztán még egy kör volt a varratszedés, ott megint csak alulról kellett levetkőzni, de akkor is... De túl vagyok rajta, szövettan negatív lett, ez a lényeg.
2016. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez attól függ melyik testrészedet nézeted meg,erre senki nem kényszeríthet,te döntöd el mennyire vagy hajlandó levetkőzni.


Én pucéra tuti nem vetkőznék le,az biztos.Az meg elég perverz hogy az intim részedről szednek le anyajegyet és ahhoz meztelenül feküdjön bárki is!Ha a nemiszervről szednek le anyajegyet ahhoz nem kell felül sem meztelennek lenni!Csak annak a testrésznek kellene és csak annyira szabadnak lennie amit műtenek.


Ismerősömnek a nemiszerve fölött volt anyajegy,de ő nem bőrgyógyászhoz ment el,hanem magán sebészhez 5-7000 ft\db volt a műtét(plasztikai sebészhez),ott nadrágot lehúzta picit,meg a bugyit is csak picikét tolta lejebb ránézet és megmondta ezt le lehet égetetni így ott helyben 5 perc alatt meg is csinálta.


Lehúzta a nacit térdig,felfeküdt az ágyra,bugyit picit leljebb húzta hogy az anyajegy játszodjon,az anyajegyet körbe injekciózta és le is hámlasztotta,nem fájt neki.Gyorsan meg volt.


Ha anyajegyet akarsz leszedetni és az kiálló jobb ha elmész magánorvoshoz,mert a kiállót le tudja égetni,gyorsabban,szebben gyógyul,mint ha azt kivágnák és összevarrnák,ahol varrnak ott csúnya heg maradhat akár.

2016. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire hagyod. Ellenőrzéskor fehérnemű maradhat, ha azt mondod hogy köszi, ott nincs anyajegyem.
2016. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ferfikent irom ugyan, de sztem noknel is ugyanez lehet: eloszor derekig vetkoztem le, megnezte a karokat, torzset, kez ujjait.

Aztan farmert le bokaig, labaimat, combot. Utana lehuztam az alsonadragot a fenekemnel, vissza, majd elolrol ugyanigy.

Visszaoltozes utan cipo, zokni le, labujjak, labfej es vegul a hajas fejbor.


Nem volt veszes, az intim teruletek is gyorsan megvoltak. En azt mondom, hogy inkabb alapos legyen az ilyen vizsgalat, mint feluletes.

2016. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te döntöd el mennyire vetkőzöl le,ha intim résznêl nincs anyajegyet hát nem kell lehúzni.
2016. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csinos vagy, akkor teljesen!
2016. márc. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!