Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 évesen visszér?!

15 évesen visszér?!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen elképzelhető! De lehet javítani a helyzeten, lábtornával és vadgesztenye krémmel kend be mindkét lábadat, sokat segít. Ha rosszabbodna a helyzet menjél el orvoshoz, aki olyan gyógyszert írhat fel, ami erősíti a vénákat!Foghagyma drazsét is szedhetel kuraszerúen, ami egy kicsit higítja a vért, és segíti a vérkeringést még a végtagokban is.
2010. ápr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyalogoljál sokat.
2010. ápr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!

És hát nem tudom, hogy a gyaloglástól jobb lenne e, a túlzott megerőltetéstől nem éppen rosszabb lesz ?

2010. ápr. 3. 16:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Idezem:

"A legjobb módszer a visszér kialakulásának megelőzésére, ha nem terheljük indokolatlanul a lábat a gyengébb területeken. Inkább a bokánál tegyük keresztbe a lábunkat, mint térdnél. Ne álljunk hosszú ideig egy helyben, és sétáljunk annyit, amennyit csak lehet. Ha a nap végére a lábunkban az erek fájdalmasak és érzékenyek, akkor pihentessük kicsit megemelve.

A visszér kezelése tornával:

A cél az, hogy megfeszüljenek a lábizmaink, a vérkeringésünk kielégítő, a testtömegünk pedig megfelelő legyen. Ha a munkahelyünkön sokat kell állnunk, akkor minél gyakrabban tornáztassuk a lábunkat, ezáltal fokozhatjuk a vérkeringést, és csökkenthetjük az erekben a nyomást. "

2010. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyaloglás semmiképpen nem nevezhető túlzott megerőltetésnek, hanem a láb rendeltetésszerű használata, amelynek híján éppen alulterhelésnek van kitéve. A gyaloglás, erős gyaloglás, futás, túrázás stb. mind a láb vérkeringését javítja.,
2010. máj. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
igen, előfordul, én 15 vagyok és nekem is van , am, lány vagyok
2011. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!