Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

A hétvégén kezdődött, szóval egy 3-4 napja kb.Este borzalmasan görcsölt a hasam és nagyon fájt főleg a petefészkem éd a derekam környékén, azt hittem meg fog jönni, de nem így lett(elég rendszertelen még, néha hónapokat kihagy).Másnap már nem fájt ilyen erősen és ahogy telnek a napok mintha egyre kevésbé érezném, de azért mégis kellemetlen.Először azt hittem felfáztam, mert úgy tűnt mintha gyakrabban kellene pisilnem, de egyáltalán nem fájt vagy csípett mint ahogy felfázásnál szokott(mondjuk nem tudom, ezt csak hallottam, még nem voltam felfázva).

Aztán az utána következő napokban kicsit úgy éreztem mitha fel lennék puffadva, tele lennék levegővel és volt hogy a derekamból a fájdalom átkúszott a bordámba(?), olyan volt mint amikor futásnál beszorul a levegő csak egy egész napon át tartott és jobban fájt.

Tudom, hogy el kellett volna mennem orvoshoz, de ünnepek voltak most meg megint suli, és félek hogyha elmennék a háziorvosomhogy megint kiírna minimum egy hétre, pedig nem annyira komolyan hogy ne tudjak iskolába menni...A másik meg az, hogy nem is nagyon tudnám neki elmagyarázni hogy hol fáj, mert ilyen betegségem még nem volt, és mintha mindig változnának a tünetek.

Egyébként annyira nem fáj a hasam hogy ne tudjak mindennapi dolgokat csinálni, és már a derekam nem is nagyon szokott, inkább a petefészkem körül.De azt vettem észre hogy amikor wc-re kell mennem(székletre gondolok) jobban felerősödik a hasfájás amíg el nem megyek wc-re, és főleg akkor, ha ülök.Na igen, ez meg a másik ami nagyon zavar, nem tudok úgy leülni hogy ne hasítana belém a fájdalom, de az a baj hogy ezt is nehéz elmagyarázni.Ha leülök(minél nagyobb lendülettel teszem, annál rosszabb) egy fájdalom fut végig rajtam és nem is inkább a hasamba, hanem a hasam oldalában, főleg a derekamban érzem.

Tudom,hogy nem túl érthető, de esetleg van valaki aki tudja miről beszélek?

16/l



2016. márc. 16. 18:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Rejtély megoldva, csak megjött><
2016. márc. 18. 20:32
 2/4 anonim ***** válasza:
akkor már mindegy:D remélem azért jól vagy:)
2016. márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, tegnap még rosszul voltam de mára már minden tünet eltűnt.

Csak furcsálltam, mert általában ha megjön csak ritkán fáj így a hasam meg derekam, de akkor is csak 1-2 nappal előtte szokott,nem majdnem egy héttel előtte...

2016. márc. 19. 07:37
 4/4 anonim válasza:

Jelenleg nekem is ilyesmi gondom van . Egyik felől fáj a hasam (egész jobb oldalt) lent és fent egyaránt föleg lent ha megfeszítem a hasam . A naptár szerint még van 10 napom menstruáciòig de elègrendszertelen a ciklus pl mult hònapban is jóval elöbb jött . De most nagyon rossz ez a fájdalom kihat a derekamra . Lehet ha nekem is elöbb meg fog jönni

15/L

2016. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!