Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki borostás nemiszervvel...

Ciki borostás nemiszervvel nőgyógyászhoz menni? 17/l

Figyelt kérdés
Hétfőn szőrtelenítettem és ma még csak alighogy borostás.Holnap viszont megyek nőgyógyászhoz.Ciki borostával menni,vagy le sem fogja kakilni(próbáltam szépen kifejezni)?

2016. márc. 17. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesz rá magasról, naponta fogad egy tucat embert. Van akinek teljesen csupasz és van akinek esőerdő van a lába között.
2016. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Csak ha szexelni is akarsz a dokival.
2016. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fogja érdekelni, elhiheted :D
2016. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekli őket egyáltalán kinek mennyi és milyen szőre van.

Mikor nagyanyám korabeli néniket is kezelnek, meg pár órája/napja, hete szült anyukákat akik nyilván gátsebbel nem brazilgyantáztatnak...


Arról nem is beszélve, hogy mi van ha szakmai szempontból preferálják a szőrt? Nem szoktak ilyenért soha szólni, de akár szólhatnának azért is, hogy mi a fenének borotválod csupaszra, kipattog és kiszárad a bőr stb...


Én egynapos nőgyógyászati műtéten is voltam, és gondolván, hogy műtét, leszedtem teljesen a szőrt, pedig nem szokásom. Csak azt gondoltam ne nekik kelljen, mint a szülésnél.


Egy idős nénivel voltam egyszobában, meg egy középkorú hölggyel. Meg is kérdeztem utána, őket megborotválták-e vagy úgy jöttek, de egyik sem. Nekem sem kellett volna. Hülyén is éreztem magam...mint egy süldőmalac. Szóval még műtétnél sem kell csupasznak lenni, nemhogy vizsgálatnál.

2016. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%
Azér egy frissen borotvált mégis csak mást mutat. Nekem biztos ciki lenne.
2016. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a 2 perc neki nem az esztétikára megy, körbenéz, főleg bent, megtapint és ennyi. Fél perc múlva nem emlékszik rá, hisz jönnek csupaszok, dzsunbik, sőt folyással és egyéb rondaságokkal emberek.

Én mindig hagyok egy kicsit, trimmelővel átmegyek rajta és ennyi.

UH-on voltam csupaszon, nem is látta a doki szerintem, mert oldalt volt és félsötét volt a szoba :D

2016. márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Szülész-nőgyógyász rezidens vagyok. Elhiheted, hogy nagyon nem érdekel, hogy kinek mekkora szőrzet van a lába között. Őszintén szólva, mikor vizsgálok valakit, nem is szoktam azon elmélkedni, hogy "jé, milyen csupasz", vagy "jéé, milyen szőrös". Egyszerűen nem arra koncentrál az ember. Meg egyébként is, a szőr természetes dolog, és ezzel azért az orvosok tisztában vannak. Arra sem csodálkozik rá senki, hogy az emberek fenekéből széklet jön, vagy hogy a nőknek van melle, az emberek ujjain körmök vannak stb.
2016. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Akkor te is úgy lehetsz mint a viccben. Amikor munka után bemész a kocsmába azt mondod: "Végre! Arcok!"
2016. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Én amikor voltam nagyon féltem, mert nekem szőrös, nem merem leborotválni mert rettegek h megsérül. Nagyon féltem és velem közölte a nőgyógyász, hogy őket igazából nem érdekli és ez egy teljesen természetes dolog és nem véletlenül van ott. Cuki volt :)
2017. jan. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Cuki???????....

normális vagy?

2017. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!