Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most menjek el megint nőgyógyá...

Most menjek el megint nőgyógyászhoz szerintetek?

Figyelt kérdés
Valamilyen fertőzésem volt supplint szedtem 7 napig és klion hüvelykúpot de pont 7 nap megjött és most hogy elmúlt ilyen fehér folyásom van de ilyen darabos inkább de semmi kellemetlen szag vagy tünet most nem gyógyultam meg vagy elmúlik vagy én már nem tudom mit tegyek.hétfőn ön haza a barátom és szexelni akarok vele.
2016. febr. 24. 22:18
 1/1 anonim válasza:
Mikor huvelykupot hasznaltam az masnapra kifolyt ilyen feher darabos formaba. Szerintem menj vissza dokihoz,hogy megvizsgaljon elmult e a fertozes. Engem ilyenkor visszarendelt h megnezze hogy reagaltak a gyogyszerek + mig szedtem oket nem szexeltem.Ha annyira szexelni akarsz ovszert feltetlenul hasznaljatok
2016. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!