Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ebből komoly bajom?...

Lehet ebből komoly bajom? Belém szakadt gumi

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal szexeltünk úgy néhány napja szex közbe kiszakadt a gumi , amit utána vettünk észre, de teljesen egybe volt így nem gondoltam h belém szakadt volna. rá pár napra erősen váladékoztam viszketős érzést éreztem de iszonyatosan maró viszkető érzést és kijött egy gumidarab ha jól láttam az óvszer teteje. Nagyon aggódtam hogy maradhatott e bennem kisebb darabka v vmi. Mivel barátom városába voltam sürgős esetként ott mentem el nőgyógyáasztra ahol bunkón fogadtak, az orvos kb felröhögtt h nyilván nem maradt bennem több az is kijött volna nincs oplyan h feltolódik a méhembe ( azóta szexeltünk és félek h feljebb tolódhatott v letapadhatott apróbb darabka), de ő csak tök lazán mondta h am is ha fertőzésem se lenne sürgős, de nyilv az a darab kijött nem lehet több.. bár honnan tudja? de nem vizsgált meg azért mert nem oda tartozom. Aztán ma sikerült a saát városomba mennem ahol a nődokik szabadságon vannak köztük az orvosom is, csak vmi helyettes van reggelente kis időre. Így nem tudtam elmenni..

lehet valószínűsége h maradt fenn kis elszakadt darabka? Ha igen, okozhat valami problémát? Menjek el jövőhéten vagy csak akkor ha tapasztalatok valami furcsaságot? Mert enyhe viszkető érzést még érzek odalent

20L


2016. márc. 17. 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, a hüvely öntisztuló, kilöki magából az oda nem való dolgokat. A méhedbe tényleg nem tud felmenni, hiszen a méhszájad nem engedi. Maga a hüvely meg nem labirintus, hogy eltűnjön benne valami. A viszketés és a váladék attól volt, hogy kidolgozta magából a bent marad cuccot. Beletelik pár napba, míg elmúlik.

Egyébként meg itt az ideje, hogy felfedezd a saját tested! Tiszta kézzel tapintsd át a saját hüvelyed, hogy érezd, milyen a formája, merre lejt. Meg fogod találni a méhszájat is, ami kúpos alakú, a közepén kis bemélyedéssel.

Én inkább a sikertelen óvszerhasználat miatt aggódnék. Esemény utáni tablettát kaptál?

2016. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!