Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az a helyzet, hogy tegnap...

Az a helyzet, hogy tegnap este együtt voltam egy fiúval és bennem maradt a gumi, amit kiszedtem másnap este mert akkor vettem csak észre. Lehet ebből valami komoly bajom? Teherbe eshetek így is?

Figyelt kérdés
azt hozzáteszem hogy bennem nem ment el...
2008. nov. 2. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
ez egy vicc? h a fenébe lehet egy gumit nem észrevenni? és egyébként is a srác farkán van a helye, nem a hülyelyedbe!
2008. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hüvelyedbe! bocsi
2008. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez kamugyanus. Van rá egy söröm.
2008. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Ehh... nem foglak kioktatni, csak annyit mondok, ha valaki nem veszi észre ( ha nem is Te, akkor a pasid, hogy hú, benyelted a gumit ) akkor el kellene gondolkoznod azon, h máskor kevesebbet igyál és ne feküdj össze olyan pasival sem, aki nem tud ügyelni arra, h a gumi rajta maradjon.


A témához kapcsolódva pedig, igen, megvan rá az esély, h terhes legyél, ugyanis ki tudja mikor csúszott le a gumi.

De szerintem kicsi az esély rá.


( Bocsi, ha nem voltatok részegek, csak nekem ez ugrott be elsőnek, de máskor Te is figyelj jobban, ha a pasi ennyire világtalan... )

2008. nov. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Én pasi vagyok és ebben tanácsot nem tudok adni,utólagos engedelmeddel leírom a véleményem. A srác akivel voltál igen bunkón viselkedett veled,mert miaz,hogy benned hagyta a gumit? A srác elélvez és mint aki jól végezte a dolgát megsem kérdezi,hogy hova lett a gumi csak veszi a kalapját és hazamegy. De neked is feltünhetett volna,hogy hova lett a gumi! Nekem erősen feltünne ha lecsúszna a farkamról a gumi. Érdekes egy pasi lehet a partnered! Tudom nem erre a válaszra voltál kíváncsi és senki nem erre kíváncsi,úgyhogy tessék csak nyugodtan lepontozni!! De a lényeg,hogy leírtam a véleményem.
2008. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Hogy nem vetted észre? Úristen...

Ha így viselkedsz nem a szex-el kellene foglalkoznod!!! vegyél terhességi tesztet, vagy valami.

2008. nov. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de hogy nem lehet észrevenni, hogy van a hüvelyedben valami??? Én ezt nem értem!!! És a pasinak nem tűnt fel, hogy felrakta, de nem volt mit lehúzni magáról???? Na ne már...
2008. nov. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
úristen ne hülyülj már h nem tűnt fel h hiányzik a gumi a pucujáról....XD akkor elég bénák vagytok,bocsi^^
2008. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem hiszem el,hogy nem vettétek észre,hogy nincs rajat a gumi!

A kérdésedre válaszolva,igen lehetsz terhes mindne esélyed megvan rá!!

Egyébként nagyon érdekelne,hogy hány éves vagy,mert szerintem a szexhez egyáltalán nem vagy érett az tuti!

2008. nov. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az egy dolog, hogy IGEN, teherbe eshetsz, másodszor: IGEN, komoly bajod is lehet - nemibetegség. Mert az oké, hogy nem benned ment el, csak a gumit hagyta benned, amiből a cucc kijuthatott...
2008. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!