Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelenthetnek ezek az...

Mit jelenthetnek ezek az orvosi értesítésemen: TAS, TVS, L?

Figyelt kérdés
Dr Bokor Attilánál voltam endometriózis miatt. Továbbküldött pár vizsgálatra, addig nem nagyon tárgyal velem. 2 másik orvost kell felhívnom, az egyik Lukovich (tükrözés miatt, de sajnos ezt sem tudom pontosan h vastagbél vagy végbél) és Dr Hajnal Uh miatt. Segítsetek! Járt már nála valaki aki tudja pontosan mit jelentenek ezek a vizsgálatok?

2016. márc. 17. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen a linken megtalálod a választ a kérdésedre:

[link]

2016. márc. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm s segítséged!!!. Keresgéltem és én is pont ezt az oldalt találtam. Igaz kb 100 másik lapot böngésztem végig előtte. Esetleg saját tapasztalatod is van?
2016. márc. 18. 00:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos nincs. Nem nőnemű vagyok ugyanis, így sajnos másban nem igazán tudok ezen kívül segíteni sajnos. Viszont szerintem az orvos el tudja magyarázni neked ezeket, ha megkérded tőle, ráadásul ha felvilágosítást kérsz tőle, kötelessége is megtenni, mert tájékoztatási kötelezettsége is van. Szerintem ha első kézbőr származó információkat akarsz, a legjobb ha ezekről a dolgokról a nőgyógyászodtól kérsz tájékoztatást.

Persze hátha lesz valaki itt is, aki tudhat ennél többet is róla.

2016. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2016. márc. 20. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasi és hüvelyi UH. Lukovich vastagbél tükrözést csinál. De Bokor asszisztensnője akinél fizetsz, minden kérdésben tud segíteni, kérdezz tőle bátran :) vagy nem a magánrendelésén voltál?
2016. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!