Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Angliában terhes lettem TB...

Angliában terhes lettem TB szám nélkül. A babát nem szeretnénk megtartani. Hazautazni sem szeretnénk. Abortusz tablettára gondoltunk, de ez csak orvosi felügyelettel, utókezeléssel megengedett. Ellátnak a férjem TBjére, vagy horror áron magánúton?

Figyelt kérdés
2015. okt. 19. 21:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Az utobbira tippelek sajnos.
2015. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem tartom valószínűnek, hogy más tb-jére ellátnak, a tb. alanyi jogú ugyanis, más jogán nem lehet igénybe venni, még közeli hozzátartozóknak sem.
2015. okt. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra tippelek. Egyébként a tabit nem nagyon ajánlom. Én sajnos próbáltam. Missed abom volt ikrekkel. Nem akart magától megindulni, választhattam, hogy kaparnak, vagy tabi. Kaparásra nem álltam készen, féltem tőle. Tabit kaptam 4-et. Lehet, hogy azért ennyit, mert ikrek voltak. Én hüvelyi úton való bevételt választottam, így hazavihettem. Azt mondta a doki, úgy hatásosabb és csak oda hat, ahova kell, nem nyírja a szervezetemet. Hát elég durva volt. Azt mondta, fél órát feküdjek utána. Én inkább biztos, ami biztos alapon 1 órát feküdtem. Ez után elálmosodtam, elaludtam. Aludtam nem is tudom, fél órát vagy többet. Felkeltem pisilni és akkor elkezdődött. Iszonyat ütemben pucolt kifelé. Nem fájt. De amiért nem ajánlom: Akkor én azt hittem, hogy kipucolt rendesen, de nem. Aznap erősen véreztem, másnap már alább hagyott és olyan lett, mint egy normális mensi. Aztán 2 hét vérzés. A rutinvizsgálat előtt 1-2 nappal abbamaradt, majd azon a napon újra elkezdtem vérezni. Mondtam is a dokinak, és az uh-on láttuk, hogy csak az egyik magzatot-embriót lökte ki. Kaparásra írt fel 3 nappal későbbre. Aznap visszasiettem, mert majdnem elvéreztem. Sürgősségivel kapartak. Amiért nem ajánlom: lehet, csak feles munkát végez, és akkor kaparni kell, inkább jobb, ha egyből kaparnak. És a másik dolog, amiért nem ajánlom, hogy kihagyd a kaparást: Előtte is volt egy missed abom, de akkor elvetéltem nagy sokára, mire megnéztek volna-Több héten keresztül könyörögtem, és egy órával a vizsgálat előtt elvetéltem. A szervezetem összekavarodott, rendezetlen volt a ciklusom, és valószínű progi hiány alakult ki, amiért is elvetéltem a következő terhességet is-5 hónapot vártam közte. Majd amikor a 2. vetéléssel kikapartak, 1 ciklus után teherbe estem, megmaradt és most állt vissza a ciklusom. A kaparás után pedig időbe jött meg-sőt, a következő is megjött időben, csak később derült ki, hogy akkor én már terhes voltam. Szóval a kaparás helyre rakta a ciklusomat.
2015. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
7%
gyilkosok
2015. okt. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
36%
Bécsbe esetleg? Ott csak egy név kell semmi egyéb ügyintézés. megcsinálják, igaz 150000 ft körül van
2015. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Kedves 4.!

Ne ítélkezz, nem ismered a körülményeket!

2015. okt. 22. 15:50
 7/26 anonim ***** válasza:
11%

egy gyermek megölését semmilyen körülménnyel nem lehet igazolni.


nem láttátok a sikoly című dokumentumfilmet?


saját gyermekeiteket ráadásul

2015. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nekem már van saját gyermekem. Úgy gondolom, rendelkezhetem a testem fölött, amíg az életet én adom. Jelen esetben sajnos rá vagyok kényszerülve, hogy el is vegyem azt.
2015. okt. 22. 16:05
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

A parod TB-je eleg, ha van NI szamod, es regisztraltad magad haziorvoshoz.

Engem ellatott a haziorvos igy is, amikor meg nem dolgoztam. Es itt mindenhova az tud beutalni.

2015. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
26%

a saját életed és tested felett: igazad van.


a biblia világosan leírja, hogy a magzat már külön élet, külön személyiség, külön test.


az életet pedig nem te adod. az élettel ugyanis felelősség is jár: te inkább gyilkolsz, mint hogy vállald a tetteid következményét.


Jézus megbocsájtott a parázna nőnek, hátha neked sem rójja föl....

2015. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!