Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves lány vagyok, pár...

12 éves lány vagyok, pár napja fáj egy picit a mellem és mintha keményebb is lenne.1-2 napja a bimbóm is fájt ez természetes ilyen idős korban?

Figyelt kérdés
Fehér és nem zselés hanem picit darabkás folyásom van ne ijedjek meg?

2016. márc. 18. 11:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Mintha nagyobb lenne a mellem:/
2016. márc. 18. 11:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Változó korban vagy. Valószínűleg ez lehet az oka. Szerintem érdemes lenne anyukáddal egy pár szót váltani erről, sokat segíthet neked a dologgal kapcsolatban.
2016. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg, nem más, csak a serdülő kor vele járója:) olyan korban vagy amikor a hormonok fejlődést indítanak a szervezetedben:) és igen, szó szerint elkezdett nőni a melled ez az oka, és ez a koroddal jár:)
2016. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális hogy fáj,feszül a cicid,hisz most nő.Ilyenkor ha megfodosod még a kis mirigyeket is érzed benne.


A fehér folyás meg természetes dolog, minden nőnek van,tini korban jelenik meg.Színe átlátszó,fehér,halvány sárgás lehet,pici szaga van.Egyénenként eltér kinek mennyi folyása van,olyan is van hogy reggel szinte nincs is aztán pár óra múlva meg egész sok lesz.Tisztasagi betétet használj és akkor tiszta marad a bugyid.(roosmanban,dm-ben libresse economyt tisztasagi betétet lehet kapni,az jó vékony)

2016. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!