Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az oka, hogy nem sikerült...

Mi az oka, hogy nem sikerült rendesen a méhszájseb fagyasztás? 17/l

Figyelt kérdés
Januárban volt fagyasztásom,ma voltam kontrollon és azt mondta az orvos,hogy nagy része már okés,de neki kellene futni mégegyszer ,mert van olyan terület,ami még nem "fagyott el".

2016. márc. 18. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"Kiváló" orvosod lehet...
2016. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szia. Nem akarlak ijesztgetni. De én a helyedbe felkeresnék egy másik orvost. Elmesélném neked, hogy nálam is ezt akarták elvégezni. NEm mentem bele, felkerestem másik orvost. És ő mondta jól tettem, ugyanis mivel a citologiám P1, nincs szükség műtétre, fagyasztásra semmire. Én a helyedben felkeresnék mást orvost is, hogy mit javasol. Ugyanis sok orvos ok nélkül műt. Ezzel nem általánosítani akarok, vagy az orvosokat kritizálni, de pont valamelyik nap akadt meg a szemem hogy 10 műtétből 8 általában orvosi műhibával fejeződik be.. Én elsőnek elmennék a helyedbe máshoz.
2016. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Helyrejöttél? Nem jött vissza?
2023. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!