Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor tilos a nemi élet...

Most akkor tilos a nemi élet vagy sem? 18/l

Figyelt kérdés
Ma volt méhszájseb fagyasztásom,5 Ft-osnyi volt.Itt olvastam,hogy 4-6 hetet kell várni a nemi élettel.Nekem azt mondta az orvosom,hogy ez butaság,és 5 nap után nyugodtan lehet már szeretkezni.Nagyon jó orvos,mindenki dicséri,és nagyon sokan járnak hozzá.

2016. jan. 15. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hónapot mondott a dokim. Mondjuk fagyasztás után kb. 10 napig durva vizes folyásom volt, nem volt elég a tisztasági betét sem, így amúgy sem szexeltünk volna. Én nálad olvastam először azt, hogy 5 napig elég várni, ami nekem furcsa, a seb nem gyógyul be ilyen gyorsan, a fertőzésveszély fennáll...


Én biztos, hogy inkább biztosra mennék, és nem kockáztatnék.

2016. jan. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is mindenkeppen várok.Most jutott eszembe,hogy anyukámnak is volt fagyasztása,egy másik orvosnál,és neki 1 hetet mondtak.
2016. jan. 15. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Te töröltetted a hozzászólásomat? Nem rosszindulatból írtam, de ha úgy vetted akkor bocsánat. Amúgy inkább válaszolhattál volna minthogy törölteted ;)

Amúgy mielőbbi gyógyulást!

2016. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem töröltettem egyik választ sem.Köszönöm szépen!
2016. jan. 15. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!