Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez inkontinencia lenne?

Ez inkontinencia lenne?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. Újabban, és egyre gyakrabban érzem, hogy a fehérneműm átnedvesedik egy-egy csepptől. Mivel teljesen tiszta, vízszerű a produktum, attól félek, ez nem folyás lesz... viszont egyszerűen nem illik a dolog arra, amit az inkontinenciáról olvastam.

Köhögéskor, tüsszentéskor nem tapasztaltam hasonlót, enyhe hasi nyomásra egyszer-kétszer, de leginkább teljesen szokványos esetekben fordul elő, akár séta közben, vagy ha egyszerűen csak egyhelyben állok...

Mi lehet ez? Kihez fordulhatok a panaszommal? Nőgyógyászhoz?

A háziorvost nagyon szívesen megkerülném, mert kellemetlen a téma, az asszisztens pedig a család távoli ismerőse, az orvosi titoktartásról pedig az életben nem hallott :(


2016. márc. 19. 01:57
 1/2 anonim ***** válasza:
21%
Szültél már? Aki szült már legalább egyet, annál ez mindennapos is lehet sajnos
2016. márc. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet hogy valami ilyesmiről van szó sajnos...bár ezek a tünetek tényleg nem szokványosak:/ ahogy az első válaszoló is írta, ha szültél, akkor meggyengülhettek ennyire akár a tartó izmaid és ezért.... lehet tényleg nem ártana egy nőgyógyászati vizsgálat:(
2016. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!