Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már egy hetet késik a menzesze...

Már egy hetet késik a menzeszem, de a teszt negatív, előtte volt gombásodásom, attól késhet? SOS

Figyelt kérdés

6 napja kellett volna megjönnie, de csak a mellem fájt (12.-étől), ami mára már elmúlt. 3 tesztet csináltam, mind negatív lett. Az előző héten gombás fertőzésre használtam 6 napig (5-10.-éig) Klion D-100 kúpot. Lehet hogy attól késik?

Barátommal március első hetén voltunk együtt védekezés nélkül, de épp hogy berakta. Igen, tudom, hogy az is számít, meg hogy abból is lehet terhesség, de most kérlek ne erre válaszoljatok. Mert ha terhes lennék, akkor azt már ki kéne, hogy mutassa a teszt, ugye?

Hétfőn mennék orvoshoz, de addig is ha valaki volt hasonló helyzetben, az írjon!



2016. márc. 19. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet negatív a teszt, ha túl korán csináltad.
2016. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

az utolsót ma reggel csináltam

az utolsó menzeszem pedig február 14.-től tartott 19.-éig és az előtt 29 napos volt a ciklusom, azelőtt meg 32, míg decemberben még 35 szóval elég össze vissza volt mostanság

2016. márc. 19. 16:23
 3/5 A kérdező kommentje:
A Klion-tól késhet?
2016. márc. 19. 17:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Utoljára 5.-e előtt voltunk együtt, azaz több mint 14 napja. Szóval elvileg ha terhes lennék azt már ki kéne mutassa a teszt, nem?
2016. márc. 19. 17:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma reggeli teszt is negatív lett. Most akkor mi van!
2016. márc. 20. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!