Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha sokkal jobban...

Normális ha sokkal jobban vérzek amikor beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Megfáztam a héten, és egy napra rá meg is jött. Egyszer volt már ilyen de akkor nem volt durva mennyiségben több vér, most egy nap alatt jön annyi mint máskor 2 nap alatt. :/ Mitől lehet ez? Enni se bírok szinte semmit, tegnap is az egész napi kajám egy csirkeszárny meg egy szelet kenyér volt, ha nem nézzük az egy csomag kekszet amit még reggel ettem. Inni iszok rendesen, azzal nincs baj, csak a kajától rosszul vagyok :/ De így meg hogy nem eszek még jobban rosszul vagyok >< 16/L
2016. márc. 20. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális esetben sem mindig egyforma a vérzés mennyisége többnyire. Betegség esetén pedig előfordulhat, hogy eleve a normálistól eltérően fog reagálni a tested. Gyógyszerekben is, az elfogyasztott élelmiszerekben is lehetnek olyan anyagok ami miatt több vagy kevesebb lesz a mennyisége, sűrűbb vagy folyékonyabb lesz, stb. Szerintem teljesen normális dolog. Viszont ha más okai is lehetnek, sérülés, fertőzés, stb., esetleg már olyan szinten más, hogy másféle tüneteid is jelentkeznek ez miatt, akkor érdemes jelezni az orvosodnak a dolgot, ő tudni fogja, hogy a te egyéni esetedben lehet-e normális vagy sem.
2016. márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. márc. 20. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!