Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Múlthét vasárnap óta fáj az...

Múlthét vasárnap óta fáj az alhasam. Már vérzek is mi baj lehet?

Figyelt kérdés

Múlt hét vasárnap óta fájdogál az alhasam, derekam, méhem, méhszájam, petefészkem, és sűrűn kell pisilnem is, általában fájdogál a húgyhólyagom is ha érzem, hogy telik. Volt egy minimális sárga folyásom, és pár napig hőemelkedésem. Elmentem kedden a nőgyógyászhoz aki megvizsgált és írt fel Klion hüvelykúpot és egy antibiotikumot. Tegnap viszont már elkezdtem vérezgetni is. (inkább narancssárgás, rózsaszín híg vér, nem az a vörös tömény és kis mennyiségben van jelen, inkább mikor wcre megyek olyan lesz a WC papír)

7 hónap után most volt először szexuális kapcsolatom, pharmatex+megszakítással védekeztünk, azóta állnak fenn a tünetek.

Sajnos holnap és holnapután nincs orvos. Szerda reggel tudok csak visszamenni. Szerintetek mi lehet? Nagyon félek. Köszi a válaszokat.



2016. márc. 13. 23:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem írtam le pontosan, nem a vizeletben van a vér, hanem a hüvelyemből jön.
2016. márc. 13. 23:43
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:

[link]


Úgyhogy nyugi, biztos nálad is csak a hüvelykúptól van.

2016. márc. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a vérzés és a folyás a kúp miatt van, a többi fertőzés/gyulladás miatt:(
2016. márc. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm most kicsit megnyugodtam.
2016. márc. 14. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!