Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/nők! Nekem még nem...

Lányok/nők! Nekem még nem jött meg 14 éves vagyok és attól tartok h pl a suliban jön meg. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Tudom h fura kérdések de szeretnék felkészült lenni :) Szóval.. Hogy érzem vagy honnan tudom ha megjött először? pisilésnél vagy véres lesz a bugyim? Mit ajánlotok betétet vagy tampont használjak majd?

2016. márc. 20. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Először mindenképpen betétet!:)

És vigyél a suliba is, hogy ha megjön, ott legyen, és ne kelljen kérni...

Szerintem, mivel az első lesz, még nem nagyon tudod megállapítani, mikor(én legalábbis nem tudtam) de lehet, hogy te érezni fogod:) És ne ijedj meg, ha összevissza jön meg, egy időbe telik, mire beáll rendesen...

2016. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ nagyon megnyugtattál :) kicit furán érzem magam mert az osztályból csak nekem nem jött meg de próbálom pozitív dolognak felfogni ezt :)
2016. márc. 20. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Helyes, ne aggódj emiatt :) Ahogy az első mondja, mindig legyen nálad betét, esetleg váltóbugyi is. Nem valószínű, hogy előre fogod érezni, bár ki tudja...
2016. márc. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ :))
2016. márc. 20. 17:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Elsőre csak egy pici barna maszatot fogsz látni. Lesz időd betenni betétet. Legalábbis általában az első így jön.
2016. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :))
2016. márc. 21. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!