Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ki lehet kerülni az urológia...

Ki lehet kerülni az urológia vizsgálatot suliban? Megtehtem, hogy nem engedem? Tudnak az akaratom ellen tenni v. kényszeríthetnek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 11:23
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Nem kényszeríthetnek.
2010. ápr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
78%
Suliban nincs urológiai vizsgálat!
2010. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Nálunk a suliban lesz általános orvosi vizsgálat majd és több helyen hallottam hogy ilyenkor urológust is hívnak aki meg nézi,nálunk még nem volt,de tök sokan írták itt hogy van ilyen,szóval milyen jogaim vannak?


Azt mondom nem,nem engedem,de lesz ennek a szüleim fele következménye,mármint őket nem bűntetik ezért meg,mert hallottam olyat aki oltást nem engedett beadatni a tv-ben még régebben és nem tudom ott mi lett

2010. ápr. 16. 11:39
 4/41 anonim ***** válasza:
következménye nemlesz, csak értetlenül néznek majd rád és kiröhögnek:D jogosan:D amúgy az nem urológus, csak egy általános iskolaorvos, aki csak annyit néz meg h megfelelően fejlődik-e éshogy nincsenek e felcsúszva a golyók.
2010. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
szerintem ne égesd magadat ilyenekkel... még a végén elküldenek pszichológushoz
2010. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

100% hogy nem lesz ott urológus!

MAx az iskolaorvos ránéz, hogy a herédi le vannak e szállva, de annak is kicsi az esélye mert az általános iskola alsó tagozatában már ellenőrízték

csak a védőoltások kötelezőek a vizsgálatok nem

2010. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Mért röhögnének,a többiek sem akarják,én meg mondtam megkérdem,hogy akkor most mi van.Meg tökre nem is érdekelnének,hogy csúnyán néznek-e rám,vagy nem tetszik-e nekik,ha velem minden rendben és zavar és megtehetem,hogy nem engedem mért ne éljek vele.

Egyébként meg el vagy tévedve nem csak alsóban csinálják,van ahol erre 6-8. körül kerül csak sor,meg egyszer 1-ben és olyat is hallottam bár ez lehet csak szivatás volt,hogy középiskolában.

Inkább röhögjenek mint én szorongjak!

2010. ápr. 16. 12:03
 8/41 A kérdező kommentje:

Egyébként ha csak az oltások kötelezőek,akkor mik ezek a herevizsgálatok,meg a csajoknál a mell,sőt olvastam egy olyan már régebbi kb. 8 hónappal ezelőtti kérdést is ahol a csaj arról írt nekik bekukkantottak a lábuk közé is.


Azért jó lenne ha minket diákokat is tájékoztatnának,hogy van jogunk nem engedni,mert hallottam hogy volt aki nem engedte,de nem voltam biztos hogy ezt tuti meg lehet-e tenni.

2010. ápr. 16. 12:07
 9/41 anonim ***** válasza:
47%
épp azért röhögnek, mert te szorongsz:D ez annyira nevetséges és szánalmas....
2010. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

A here leszállás az hülyeség annak márcsecsemőként le kell szállnia,azt már akkor megnézik.


Különben is akik idáig ezzel kapcsolatban beírtak,azokat mind zavarta,és tökre utálták.

2010. ápr. 16. 12:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!