Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gorcsol a hasam, hanyingerem...

Gorcsol a hasam, hanyingerem van de nem jon meg. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok es mar december(!) Ota nem jott meg.Most márciusban kezdett el ujra gorcsolni a hasam de nem jon ver ,csak feher folyas viszont a görcsök nem enyhülnek.Mi lehet az oka?

2016. márc. 23. 06:31
 1/4 anonim válasza:

Ez azért sok mindentől függ. Mikor jött meg először? Azóta rendszeressé vált a ciklusod? Élsz nemi életet?

A fehéres folyás akár a hüvely normális tisztulása is lehet, de ha erős, esetleg bűzös, vagy a szokottól eltérő, akkor lehet valamilyen fertőzés vagy gyulladás is. (Nyilvános mosdóban, uszoda stb nagyon hamar összeszed ilyet az ember, még akkor is, ha nagyon óvatos..)

Lehet, hogy cikinek találod a tanácsom, de én megemlíteném az anyukádnak, és elmennék vele orvoshoz. Főleg, ha tényleg erős görcseid vannak.

Majd írj, hogy mi van veled!

2016. márc. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
November 3.an jott meg eloszor.Nem elek nemi eletet.Elegge stresszes vagyok,mindenen izgulok,sot most volt a felveteli idoszakom,amiatt is stresszeltem.Nem lehet hogy emiatt nem jon meg?Amugy nem annyira erosek a görcseim csak neha bele-belenyilal.Hat az orvoson meg gondolkodnom kell mert számomra ez nagyon kellemetlen
2016. márc. 23. 17:14
 3/4 anonim válasza:

Akkor a stressz a bűnös. Ilyen velem is sokszor előfordult, és előfordul a mai napig is...

Azok alapján, amit írsz, természetes, hogy még nem rendeződött a ciklusod, majd az idő teszi a dolgát.

Egyébként ezek lehetnek annak is a jelei, hogy a napokban meg fog jönni.

Addig nem kell orvoshoz menned, amíg nem kezdesz nemi életet élni, 14 évesen nem kell ennek kitenned magad :)

Első voltam

2016. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom 😊
2016. márc. 24. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!