Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon viszket lent. Kb 2...

Nagyon viszket lent. Kb 2 napja. Canesten kenocs nem hasznal. Kinek mi valt be. Illetve mitol lehet ilyen viszketesem? Wc vagy sex? Szex utoljara marc 15-en volt. Eljepzelhezo b attol?

Figyelt kérdés
2016. márc. 24. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Akár a sextől, akár a saját bélrendszeredből is fertőződhetsz. Hüvelykúp is kellene, mert külsőleg nem elég kezelni a gombát.
2016. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sex (?) háááát ... 9 nap sok, szerintem 2-3 napon belül megjelent volna a viszketés .

Marad a wc . Milyen wc-ket használsz, hol és hogyan, ez itt a kérdés .

2016. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most bekentem betadine oldattal. Be a huvelybe is. Munkahelyen wc. Meg itthon. Lehet h mh-en kaptam el vmit vki utan?
2016. márc. 24. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ráültél, nem takargattad le, vagy valakinek a valamije felfröccsent, akár 1 csepp is akkor esélyes .
2016. márc. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
WC-től is lehet bármi. Ahogy egy a maga módján kedves mikrobiológia tanárunk mondta valamikor: "A szifiliszt WC-n ülve is el lehet kapni, csak nem olyan romantikus."
2016. márc. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat most jot.nevettem :-) amugy ugy nez ki a betadine oldat hasznal
2016. márc. 25. 08:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül gomba. De ha mégis, akkor gombaölő KÚP is kell! (Canesten kombi vagy amit a csajok szoktak ilyenkor egymás közt ...)


Igen, szextől is lehet nyavajád (reeengeteg bajt el lehet kapni!), de gombát többnyire a férfiak kapják el a nőktől.

2016. márc. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Betadine hüvelykúpot ajánlom, nem drága és jobb, mintha csak kenegetnéd.
2016. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!