Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja barnás folyásom van,...

3 napja barnás folyásom van, ez baj? Betegség tünete lehet?

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem 11-én jött meg, 15-én szépen el is múlt, pont ahogy szokott.

A naptáram 27-ére írja az ovulációt, akkor ritkán elő szokott fordulni barna folyás, de ez idő előtt van és 23-án kezdődött. Szerintetek ez normálisnak mondható?

21/L



2016. márc. 25. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszer fordul elő, valószínűleg normális, talán egy kis hormoningadozás, de ha többször is van (lesz), menj orvoshoz.
2016. márc. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Még ma is tart. :(

Köszönöm a választ.

2016. márc. 25. 13:22
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem zavar tömnélek mint a libát
2016. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Fogamzásgátlót szedsz?

Helyrejöttél már?

2016. ápr. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem szedek, nem is szedhetnék, trombózishajlam miatt.

De elmúlt, 4 napig tartott. Azon a héten egyébként a hajam is nagyon gyorsam zsírosodott és pattanásaim voltak. Úgyhogy tuti valami hormonális borulás.

Lelki okok ilyet is okozhatnak vajon? Mert azon a téren a béka segge alatt vagyok :(

2016. ápr. 1. 09:43
 6/7 anonim válasza:

Értelek:( viszont az jó, ha már elmúlt.

Csak azért kérdeztem a fogamzásgátlót, mert az is okozhatja, főleg amikor valaki elkezdi szedni, de én több, mint 2 és fél év után tapasztaltam hasonló tüneteket. Elmentem nőgyógyászhoz és azt mondta, nem kell aggódni, a fogamzasgatlótól van. Gondoltam hátha picit meg tudlak nyugtatni ezzel. :)

Lelki okokra pedig sajnos nagyon sok minden visszavezethető. Kívánom, hogy minden rendbejöjjön az életedben és megnyugodhass!

2016. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. ápr. 1. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!