Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 nap késés után kis barnazas...

6 nap késés után kis barnazas és negatív teszt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Mielőtt meg kellett volna jönnie sokat fájt a hasam, azóta is szinte folyamatos nyomást érzek. Ritkán kihagy, és olyan mindjárt megjon érzés, vagy olyan hogy már elfolyt és át is ütöttem.

2016. márc. 25. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tuti. Várod a mensit v inkább a babát? Majd ird már légyszi, mi lett.
2016. márc. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A mensit várom, meg nem szeretnék babát, két nap múlva újra tesztelek. Írok majd hogy mi lett. Addig valakinek ilyen probléma, tapasztalat?
2016. márc. 26. 08:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem múlt hónapban volt hasonló, hasam már fájt, és olyan érzésem volt jópár napon keresztül mintha megakarna jönni,de mégsem jött. Migrénem is volt, hánytam is (nálam ez gyakori sajnos,és migrénes fejfájáskor mindig hányok). Nem tudtam mire vélni, csináltam három tesztet, mind negatív. Aztán nem emlékszem pontosan, de 8. vagy 9. napon megjött, jó erős görcsökkel. Azóta sincs magyarázatom mitől késett,általában nem szokott pedig, de lehet attól, hogy stresszes időszakom volt. Ebben a hónapban pedig egy napos késéssel megjött rendesen. Szerintem veled is így lesz, de ha továbbra sem jönne be csinálj még egy tesztet, és főleg ne stresszelj miatta sokat, mert azzal még késlelteted.
2016. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekem is az lett, megjott. remélem a következő pontosabb lesz
2016. márc. 28. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!