Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elmegyek másik nőgyógyászho...

Ha elmegyek másik nőgyógyászhoz fog felírni másik gyógyszert?

Figyelt kérdés

Maszek dokihoz járok, de szinte semmit nem lehet megbeszélni vele, mert ő az orvos, ő ezt jobban tudja, ráadásul elég lekezelő is.

Amikor fogamzásgátlót írt fel, semmiféle vérvételre nem küldött el, hogy szedhetem-e.

Már több, mint fél éve szedem, de még mindig hol hányingerem van, hol éhes vagyok, de általában hányingerem van, több lett a folyásom, a megvonásos időszak meg katasztrófa. Pánikrohamaim vannak, tele leszek hatalmas pattanásokkal stb.

Nem merem neki mondani, hogy írjon másikat, mert elhajtana, és lekezelő lenne, hogy ez nem amiatt van.

Ha elmegyek egy másik nőgyógyászhoz, elmondom a panaszaimat, akkor ír fel másikat?



2016. márc. 27. 13:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Elég sokat görcsölgetek is mióta szedem ezt a gyógyszert, előtte szinte soha nem volt ilyen gondom.
2016. márc. 27. 13:35
 2/9 anonim ***** válasza:

Én az ilyen orvoshoz már másodjára nem megyek vissza, nemhogy rendszeresen hozzá járjak és még fizessek is azért, hogy bunkó legyen.

Sima sztk-ba járok és semmi panaszom nincs az orvosomra.Végtelenül kedves, mosolygós ember, akitől bármikor bármit kérdezhetek és figyelembe veszi az igényeimet. TB alapon...

Bocs, de még mindig nem értem miért jársz olyan fizetős szolgáltatásra, ahol kérdezni sem mersz.

2016. márc. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mert még mindig jobb, mint a kórházban. Ott azon vannak, hogy minél gyorsabban kiszórják a betegeket, plusz nem is mennék oda, ahol előttem 20 C kategóriás feküdt.

Inkább keresek akkor egy másik maszekot.

2016. márc. 27. 13:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt én se értem. Fizetsz egy olyan orvosnak, aki ennyi pénzért, mert gondolom az ára megvan, felelőtlen (rendes vizsgálat nélkül ír fel fog. gátlót) és még lekezelő is és kérdezni sem mersz.

Inkább menj el a kórházba Tb alapon, az ingyen van, csinálnak megfelelő vizsgálatot és írnak fel olyan fog. gátlót ami megfelelő, vagy ha egyáltalán nem is szedhetsz, akkor meg közlik veled, hogy bocsi, de te nem szedheted, védekezz máshogyan.

Amúgy szerintem se ér annyit az egész, hogy tönkre vágd a szervezteted, inkább védekezz gumival!

2016. márc. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nálatok normálisak az orvosok, de a mi kórházunkban rettenetes helyzet van.
2016. márc. 27. 13:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, fel fog írni a ásik doki más gyógyszert, ha mondod neki, h ez nem megfelelő. Csak keress egy másik magándokit
2016. márc. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor magándokiból keress másikat, de ehhez vissza ne menj!

Magánrendelőt bárki nyithat akinek van rá pénze, ezért semmi garancia nincs rá, hogy színvonalas ellátást kapsz, még akkor sem ha külön fizetsz érte.

2016. márc. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Menj el a másik orvoshoz, mond el neki őszintén a problémádat, hidd el segíteni fog.
2016. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azonnal menj másik magándokihoz, ezt a mostanit pedig felejtsd el. Örülj h ennyivel megúsztad, nagynéném közel hatvan kilót hízott a rossz fogamzásgátló miatt, a barátnőm pedig olyan depressziós lett h állandöan sírógörcsei voltak majd megpróbálta megölni magát,és amint abbahagyta a fogamzásgátlót kb egy hét alatt rendbejött, teljesen elmúlt a depressziója mindenféle kezelés nélkül. Másik barátnőm meg terhes lett, szintén vérvétel meg minden nélkül kapott bogyót a drága magándokijától, de az abortuszt nem a dokinak kellett átélnie. Szóval új orvos, és addig keress amíg találsz vkit aki megbízható és lelkiismeretes és nemcsak a zsebét tartja.
2016. márc. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!