Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abbahagytam a fogamzásgátlót,...

Abbahagytam a fogamzásgátlót, és újra megjött?

Figyelt kérdés
Szóval 17 éves vagyok , és bőrgyógyász javaslatára elkezdtem a Yadin fogamzásgátlót szedni. A menstruációm 1. napján (márc.20-án ) bevettem, de pár nappal később allergiás tüneteim lettek. Abbahagytam 5 nap után és ma megint megjött. Ez normális?
2016. márc. 28. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem normális.

Menj vissza a dokihoz! Mondd el neki ezeket.Valószínűleg ír neked egy másikat.

2016. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális, mert felborult a hormonháztartásod.

Velem is előfordult egyszer az elején, hogy elfelejtettem magammal vinni a gyógyszert, 3 szem kimaradt és megjött újra.

2016. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, mivel a tabletta megvonásos vérzést okoz. Tök mindegy, mikor hagyod abba, ha megvonod, vérzel... A 7 napos szünetben is ezért van vérzés..
2016. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De az allergiás reakció viszont semmiképp nem normális, éppen ezért kell visszamenned az orvoshoz, hogy írjon másikat.
2016. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen, én ciklus közepén (kb 1- másfél sor után) hagytam abba egészségügyi gondok miatt és bizony vártam is, hogy ugyanúgy meg fog jönni, mintha az egész levéllel elszedtem volna. Meg is jött.
2016. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!