Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hordjak melltartót? Ha igen...

Hordjak melltartót? Ha igen milyen méret? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
12 és fél éves vagyok.50 kg,165 cm.85 cm a mellbőségem,ez normális? Januárban jött meg először(ha ez számít).Ez nem túl kicsi ennyi idősen?Mert minden lánynak nagyobb mint az enyém az osztályba...Hordjak melltartót vagy valamit?És ha igen milyet?Előre is köszi! ♥

2016. márc. 28. 19:02
 1/5 anonim válasza:

A toppot ajánlom 😊

14/L

2016. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem már hordhatsz bátran. Mennyetek el anyukáddal vásárolni pár divatos melltartót ami a te méreted ő biztos segít neked a megfelelő kiválasztásában. :)) Bár én először 13 évesen kezdtem el hordani.

16/L

2016. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. márc. 28. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen hordjál valami topot vagy melltartót, mert akármekkora, valamennyire biztos átlátszódik a pólón, a mérete miatt meg tényleg ne aggódj, mert a kis mell is tud nagyon izgató lenni, ha erre voltál kíváncsi:D 16/L
2016. márc. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel már rendesen nő a cicid és polón keresztül is látszik,ha fázol akkor még feltűnővé válna a melled így jobb ha sport melltartót vagy topot hordasz már.
2016. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!