Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelykúp utan mikor lehet...

A hüvelykúp utan mikor lehet szexelni?

Figyelt kérdés

As orvosom javasolt 1-2napot varni. Papiron 24ora volt, De mi 3napot vartunk. Amikor a baratom kivette feheres szinu kremes valami volt rajta.:( mar ez megijesztett... hogy nem urultem ki vagy ez valami uj problema??? Aztan 5perc mulva az agyban sirtam, nem tudtam mozdulni az iszonyatos szurkalo eros gorcsos fajdalomtol. A hasam is felduzzadt eleg lathatoan. Azota lement elmult 2orat szenvedtem.. szepen lassan elmult , De felek h ha varunk most par napot, akkor utana is ezlesz??? Vagy mitol lehetett ez? Ma kaptam idopontot orvoshoz (majus4re).. A hasam meg mindig faj egy kicsit de mar nem duzzadt, de meg pisilni is faj kissè.

???



2016. márc. 30. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kúp után illene intim zuhannyal kimosni a trutymót..
2016. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Intim zuhanyt nem ajanljak a nőgyogyaszok!föleg ha fertözes van, feljebb tolod a méhszajhoz a cuccost.
2016. márc. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De igen, ajánlják. A kúpmaradványt ki kell mosni. A fehéres színű krémes valami ami a barátodon volt az elolvadt kúp volt.
2016. márc. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ajanlotta. De nemtudom hogyan kell.. lelehet tolni ezert de nemtudom. Sosem kellett.. A masik h a papiron meg aztirjak nemkell /de szabad. Ha nem csinalom varjak 2napot mig kiurul. Viszont nekem 24ora utan mar betetse kellett. Nem jott semmi. :(
2016. márc. 30. 12:33
 5/11 anonim ***** válasza:
De ez nem szokott kiürülni magától..
2016. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na bocsi, de ez hulyeseg kiurul magatol... csak talan nem olyan gyorsan. Az orvosom is Mondta.. szivesen kerdeznem meg mostis tole.h mit tegyek.. de ez a huvelytisztitos tema nekem nagyon nem megy.. Nemetben csak orvosi.engedelyre vehetsz... es mi mar orulnenk ha fajdalom nelkul szexelhetnenk.. honapok ota megy ez a szenvedes...nem ment eddig ra a kapcsolatunkra..de ez nem jelenti azt h jot tesz h foyamatosan problemank van.:(
2016. márc. 30. 12:50
 7/11 A kérdező kommentje:
Azthittem a huvelykup utan minden jobb lesz. Igazabol egy lett jobb..ha ez jobb, hogy a vizeletem nem sotet sarga es szagos, hanem szinte nincsis szaga, es nagyon vilagos sarga, de viszont tegnap ota faj ha pisilek. (Kicsit)
2016. márc. 30. 12:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha fáj ha pisilsz akkor vissza kell venni a tempóból szeretkezés közben, mert az is okozhat ilyeneket. A sötét színű vizeletnek szimplán a dehidratáltság az oka, többet kell inni.

És nem, semmi sem ürül ki teljesen magától, pont ezért találták fel az intim zuhanyt. Ha nem tudod hogy kell, kérdezd meg az orvosod, de egyébként részletes használati útmutatót adnak mindhez.

2016. márc. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindent kilok a szervezet egy ido utan ha massal nem a menesszel kijon. Ezt biologiabol tanultam.:) intim zuhanyt nekem nem ajanlottak szemely szerint.. mert a huvelyfloram igyse volt rendben regen. :/ direkt ovatosak voltunk most es megis.. na majd majusban csak kiderul ha orvosnal leszek.h nagy bajom lett.e ettol a kis "akciotol":) koszi a valaszt
2016. márc. 30. 13:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát a zuhanyba szoktak rakni tablettát ami helyreállítja a hüvelyflórát.. pont ezért van..
2016. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!