Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt ez a barna dolog a...

Mi volt ez a barna dolog a betéten?

Figyelt kérdés

még nem jött meg a menstruációm, de fehér folyásom már van pár éve, néha elég erősen, ezért szoktam betétet berakni. tegnap reggel mintha egy pici barna foltot vettem volna észre a betéten, de nem nagyon foglalkoztam vele, viszont este mikor kiszedtem volna, láttam, hogy tele van barna trunyival, nem csak egy folt vagy pötty volt, hanem szinte az egész betét tele volt. Éjszakára megint tettem be betétet a biztonság kedvéért, viszont most nem volt semmi, még fehér folyás se. Mi lehetett akkor ez? Még sose volt ilyen.


15/L


2016. márc. 30. 13:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és már napok óta fáj a hasam, persze ez mástól is lehet, de most el kezdtem gondolkodni, hogy lehet hogy nem is a gyomrom rontottam el vagy valami ilyesmi, hanem emiatt fáj?
2016. márc. 30. 13:36
 2/10 anonim ***** válasza:
Alvadt vér. Pillanatok (napok-hónapok) kérdése és megfog jönni rendesen a vérzésed.
2016. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bizony, ez a rendszeres menstruáció kezdete.
2016. márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Anno, nekem a menzeszem kezdődött így, szóval ne lepődj meg, ha a napokban folytatódni fog a dolog, lehet, hogy ez már a menzeszed, van amikor ilyen barna, nekem később beállt arra, hogy az utolsó két nap ilyen barnás színű, normális menzesznek számít az is.
2016. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De az nem baj, hogy egy napig volt, és ma nincs semmi és éjszaka se volt semmi? És kb mikorra várható, hogy megjön?
2016. márc. 30. 13:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is pont úgy volt: nappal sok barna jött, teli volt a betét, de éjszaka teljesen tiszta maradt. Ezzel nincs semmi gond. A rendes vérzés nekem úgy két hónappal jött meg, de ez nagyon változó! Van, akinek már ezután pár nappal megjön.
2016. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2016. márc. 30. 14:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen változó, lehet, hogy még ma jönni fog a többi, lehet, hogy hónapok is kimaradnak, 2 év alatt kellene beállni a normál 28-30 napos ciklusra, nekem ennél jóval hamarabb beállt, de az első után majd fél évig maradt ki. De ami a legfontosabb, innentől kezdve bármikor lehet peteérésed (ovulációd), tehát teherbe tudsz esni.
2016. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, először barnáztam,aztán véreztem,majd kb. 3 hónapig semmi,utána megjött 2 hétig,aztán szépen lassan beállt fokozatosan.
2016. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma megjött :D köszi mindenkinek a segítséget.
2016. márc. 30. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!