Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor mulik el?

Mikor mulik el?

Figyelt kérdés

Van egy feher folt a jobb mandulamon, mara ketto lett de ugy latom, hogy naprol napra kisebb, de egyebkent sem volt nagy. Elso este mikor eszrevettem, kijott magatol, ezert gondolok detritusra. Sok mandulagyulladasom volt kicsikoromban, nem faj semmim, nincs kellemetlen szajszagom, csak ott van. Most megelegeltem, nekiestem, hogy majd en kiszedem, de csak fulpiszkaloval "megsimogattam", nem nagyon merem piszkalni.

Ha elkezdenem erositeni az immunrendszerem akkor elmulhat? Elmulik egyaltalan magatol?

Nagyon megvagyok ijedve. :/

18/L



2016. márc. 30. 18:29
 1/3 anonim válasza:
NE piszkáld! ORVOS!
2016. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sok helyen olvastam, hogy ki szoktak piszkalni.

Ez mindig ujra elofog jonni?

2016. márc. 30. 18:42
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom, de piszkálni biztos nem kell. Torokra nagyon jó a zsálya tea. első körben azt mondanám, gargarizálj vele, ártani biztos nem tud. de inkább orvos.
2016. ápr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!