Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő alatt múlik el egy...

Mennyi idő alatt múlik el egy felfázás? Ez egyáltalán az?

Figyelt kérdés
Kb ötödik napja van az, hogy állandóan pisilnem kell, pisilés után is közvetlenül azt érzem, hogy pisilnem kell, és fél óránként el is megyek. Mindig van rendesen, nem csak egy kevés, élénkebb színű, mint normális esetben. A végefelé furcsán fáj a hólyagom körül. Próbáltam többet inni, meg zöldteám volt itthon, c-vitamint. Mást nem tudok tenni jelenleg az ügy érdekében, mert meló mellett nincs időm még boltba menni sem. Orvoshoz sem tudok, mert Angliában élek és éppen orvosváltás közepén vagyok, most kezdtem el a regisztrációt és még legalább egy hét, mire tudok időpontot kérni a dokinál. Elmúlik ez kezelés nélkül? És kb mennyi ideig szokott tartani? (nem emlékszem, mikor volt velem hasonló utoljára, talán gyerekkoromban).
2016. márc. 5. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Kadas furdo kamillas vizben, meleg borogatas es forro tea literszam. Esetleg tozegafonya bogyo, ha van idod patikaba menni. Oltozz melegen, bugyolald be magad / vesedet, vastag zokni ,stb. Jobbulast!
2016. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A felfázást baktériumok okozzák. Otthoni körülmények között rengeteg folyadékkal talán le tudod csökkenteni annyira a koncentrációt, hogy tüneteket nem okoz, de véglegesen nem tudod kiirtani őket.
2016. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tőzegáfonya tea, vagy bogyó, esetleg cickafarfő tea...tudom mit érzel amúgy...én rendszeresen fel vagyok fázva és szörnyű ez a pisi inger... :/ én dokihoz mentem, ő írt fel gyógyszert, de mondta nekem, hogy nem lát semmi bacit a pisimben, ezért ha a gyógyszer nem hat...mehetek nőgyógyászhoz...hiszen lehet hogy más a gond :)
2016. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Tenyésztés volt vagy gyorsteszt?
2016. márc. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!