Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen orvoshoz menjek húgyúti...

Milyen orvoshoz menjek húgyúti problémával? Mint ha valamitől érzékennyé vált volna kívül ott, ahol a vizelet kijön és szúr, meg furcsa érzés. Mint ha viszketne de mégsem. Nőgyógyász vagy urulogia?

Figyelt kérdés
Hetek óta érzem ezt és már egész nap rossz. Nőgyógyász már megvizsgált, semmi betegséget nem talált. Van cysta a petefészekben, de fertőzést nem talált.
2016. márc. 30. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Háziorvos, aztán ha kell, beutal urológushoz.
2016. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Magán úton mennék. muszáj beutalo?
2016. márc. 30. 19:29
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem kell magánúton menni sehová.

Elmész a háziorvoshoz, ő helyben tud csinálni vizeletvizsgálatot, ha szükséges, beküld laborba és csinálnak vizelettenyésztést.

Amennyiben meg olyan olyan problémát állapít meg, akkor meg elmész az urológushoz.

2016. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Háziorvosnál jártam ma, azt hittem labor lesz a vizeletre de még az se, ottani tesztcsíkkal megnézték a vizeletem. 2 keresztes volt, kaptam is antibiotikumot rá. Mondjuk nekem nem szúr, csak kellemetlen és sűrűn járok de a 2 keresztes nem is egy túl rossz eredmény, volt már 4 is.

Szóval háziorvos.

2016. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Magán úton kész vagyon lenne. Mert akkor magán urológus, magán laborok... borzasztó pénz ezeket mind magán úton. Háziorvos valóban helyben is csinálhat tesztet, elküld a laborba, ezzel az eredménnyel már mehetsz magán urológushoz.
2016. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magánúton nem kell beutaló, de fölösleges magán urológushoz menned, ha a háziorvos is tud adni rá megfelelő antibiotikumot, és beutalót urológushoz. Persze ha az SZTK nem válik be, kereshetsz magánorvost. Az én apám végigjárt a prosztatájával vagy egy tucatot, az utolsó Kisbenedek László volt, aki rájött végre, mi baja van. (Hipochondria)
2016. márc. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos, antibiotikum, csak ne felejtkezz el a hüvelyflóra helyreállításról, mert amúgy szinte biztosan gombás leszel.
2016. márc. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Urológushoz nem ad beutalót a háziorvos, mert nem kell. Időpontot sem kell kérni. Egyszerűen el kel menni hozzá a rendelőbe. Ennyi.
2016. máj. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!