Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A felfázásra, vagy húgyúti...

Fényember kérdése:

A felfázásra, vagy húgyúti problémákra való antibiotikum mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Valószínűleg felfáztam, amit tegnap vettem észre, de gondoltam ilyen kis házi praktikákkal kikezelem magam. Aztán volt/van hogy véres a vizeletem és neten olvastam hogy ez járhat a felfázással is gyakran, de ma már kicsit megijedtem hogy netán tovább súlyosbodik a dolog és antibiotikum kéne. (Ehhez ugye még el kell mennem a háziorvoshoz holnap). A szüleimnek nem szeretnék erről szólni, így valahonnan össze kéne rá szednem a pénzt ezért tettem fel kérdést hogy tudjam mire számítsak:) előre is köszönöm a válaszokat és azt is ha valaki tud segítséget adni nekem :) (kioktatást kérlek titeket mellőzétek, ha szeretném hallani/olvasni akkor elmondanám a szüleimnek)

2015. jan. 20. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A vér azt jelzi kevés nyomelem van a szervezetbe , ezt élő növényi forrásból pótold . A sok tea , méz és víz is jó , pirulák nem használnak azok mérgek .
2015. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom és nem is szeretek ilyeneket szedni (nehezen megy a lenyelésük és a flórám is tropára megy) de annyi ilyen cickafarkfű teával meg nem tudom mivel tömtem magam az elmúlt napokban hogy hányingerem van már csak a szagától is. Meg gondoltam egy orvos jobba érthet hozzá mint hogy én magamnak megállapítom vagy nem tudom:)
2015. jan. 20. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
2000 ft körül
2015. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj orvoshoz. A gyógyszer nem méreg. Ebben az esetben teljesen indokolt.

Több fajta van, aminek ugyanaz a hatóanyag, de más a neve, más gyártja, más az ára.

Jelezd az orvosodnak, hogy nincs nagyon pénzed, ezért ne a legdrágábbat írja fel.

2015. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat végül hajnali 5kor szóltam anyumnak amikorra már nem bírtam ki úgy fájt az alhasam vele elmentünk orvoshoz és kaptam antibiotikumot:)
2015. jan. 22. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!