Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacio elotti barnazasom...

Menstruacio elotti barnazasom van, ez baj?

Figyelt kérdés
Eddig evekig 1 napig tartott aztan megjott, most pedig par napig tart az elozo menstruaciomnal vettem eszre eloszor, tegnap kezdodott ma kellett volna megjonnie viszont meg mindig csak keveske barna folyasom van. Egyebkent par napot plusz minusz szokott kesni vagy elobb jon meg nem is az zavar hanem ez a par nap barnazas most allando lesz ezentul?!Aggodom, mert olvastam mindenfele remhireket hogy hormonalis gond, igaz ez?? Kerlek segitsetek!
2016. márc. 30. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem baj, nem mindég egyformán jön meg.
2016. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hormonalis gond masban mutatkozna meg, ossze-vissza jonne meg (nem 1-2 nap kesessel,hanem 1-2 het),nagyon pattanasos lennel, szorosodnel, nagyon izzadnal es hasonlok.

Ez meg semmi gondot nem jelent, teljesen normalis. Nekem is ilyen volt egy idoben.

2016. márc. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, illtve csokkent progeszteron szintrol is olvastam az sem igaz?
2016. márc. 31. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!