Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyűrű mellett lehetséges...

Hüvelygyűrű mellett lehetséges a fogyás? (lent)

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve, hogy azt használom. Libidóm mondjuk teljesen kinyírta, de mivel túl kényelmes így még nem akarom lecserélni. Viszont ezalatt a 3 év alatt felszedtem közel 15 kg-t, ami nagyon sok. Nem feltételen a gyűrű számlájára írom, bár szerintem az is közrejátszik. A problémám az, hogy sokan panaszkodnak, hogy bármit is csinálnak, nem tudnak fogyni fogamzásgátló mellett. Így elgondolkoztam, hogy mi lenne, ha teljesen felhagynék vele (esetleg másik módszert, pl tablettát használnék helyette) és úgy állnék neki bármilyen fogyózásnak. Vagy így is lehet értelme hogyha közbe is használom?
2016. márc. 31. 02:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem a gyűrű okozza és ezt tudod, tehát nem mozogtál, nem úgy ettél stb. akkor simán lehet. Én is ezen dolgozok, megy a dolog a gyűrű mellett is. :)

A tablettában több a hormon, ha viszont a gyűrű okozta akkor a tabletta csak ront rajta. Egy dolgot a helyedben megnézetnék, csak mert nekem is ez volt a gondom (igaz csak 3 kg de rajtam meg is látszott az is..) pajzsmirigy! TSH hormont kérj a házidokidtól, mert a fogamzásgátlók okoznak alulműködést, ami hízást! Nekem is az van, de a legjobban és legolcsóbban kezelhető betegség a világon. Amint helyreállt az értékem le is ment a feleslegem!

2016. márc. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hüvelygyűrű elvileg nem csinál étvágyat. tsh-ra gyanakszom én is, amit viszont megbolygathat a nuvaring.


semmiképp se válts rendes gyógyszerre, ha azt gyanítod, a hormonok miatt eszel és hízol meg. ugye nem a gyűrű hizlal, hanem éhséget generál, és te többet eszel és hízol.


én 10 évig használtam és vékony maradtam mellette, szóval szerintem ne válts, de persze kinek mi válik be. tényleg kényelmes a nuvaring.:)

2016. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A túlsúly a libidóval is összefüggést mutat. Akinek aktív a libidója, az több energiát fordít a szexualitásra, és kisebb érdeklődést mutat a kaja felé. Ha viszont "kinyíródott" a libidód, akkor a legfőbb fizikai élvezet az evés lesz.

Szerintem ne hagyd, hogy bármilyen kényelmes megoldás is tönkretegye a libidódat, ez szörnyű!

2016. márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak azért gyanakszom a gyűrűre, mert mielőtt használtam volna egy kiló nem jött fel, viszont amint használni kezdtem pár hónapon belül kb 5. Azóta meg elszabadult a pokol. :)) Rendben, köszönöm a tanácsokat, fel fogom keresni ezzel a háziorvosomat!

Viszont ezzel egy időben aláírom azt amit a hármas írt, csak eddig még nem tudtam magamnak sem így megfogalmazni. Nagyon-nagyon megszerettem enni az a baj, és valószínűleg tényleg ilyen pótcselekvés ha már a szexet nem kívánom :( Tényleg szörnyű érzés így, de még nem találtam rá megoldást. Olvasgattam az olyan lehetőségek után, hogy pl bármilyen libidónövelő bogyó, ginseng, meg b5 vitamint is olvastam... De egyöntetűleg nem kaptam választ rá, hogy mit tegyek ezellen.

2016. márc. 31. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Libidó gondot szintén okoz a pajzsmirigy, nekem is volt, borzasztó vollt, ezt nem írtam fentebb, de volt plusz zsíros lett a bőröm nagyon. Aztán ez is rendeződött hála!


Szerintem elsőnek vérkép, ha az rendben akkor életmód váltás és ha úgy sem akkor lehet a gyűrűre mondani, hogy az okozza, mert lehet, de a tabletta rosszabb sajnos :\

2016. márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!