Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem megy a tampon felhelyezése?

Nem megy a tampon felhelyezése?

Figyelt kérdés
Már vagy ezerszer próbáltam, de mindig bemegy az első egy centi és vége:( Ez elég siralmas eredmény, és nem tom, h miért... Próbáltam h megváltoztatni egy kicsit az irányt, de semmi. Nem tudom, h itt számít e, de szűz vagyok, 13 éves. Ha valaki tudna tippet adni, hogy miért szerencsétlenkedem ennyit, megköszönöm!

2016. márc. 31. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy számít! Amíg szűz voltam én sem tudtam tampont feltenni. Mindenáron tampont szeretnél használni? Szerintem a te korodban megteszi egy egészségügyi betét is. De ha ragaszkodsz hozzá vagy szükséges lenne, mindenképp mini tamponnal próbálkozz. Próbálj meg az ágyadon elfeküdni, lazítani és próbáld meg szépen lassan feltenni. Hanyatt fekve, ugyanis a legegyszerűbb a felhelyezés. De ha rám hallgatsz, várj még vele pár évet! Remélem tudtam segíteni!
2016. márc. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En is 13 vagyok

Nekem 11-12eves koromban jott meg elsőnek Es mar az elsőnél tampont hasznaltam ! Nem tudom Miert van ! De ha nem megy akkor lazits Es uy próbáld fel tenni

Kérdezd meg anyukad( igaz anyukam nekem nem tudd rola de nem baj) Es lehet hoy ő tud tanácsot adni !

De próbálkozz Eloszor minivel !

Es nem muszáj a betétnel maradni !

Próbáld meg más irányba ! Mindenféle

Ha nem megy ha egyenesen akkor próbáld meg balra ha úgyse akkor jobbra

2016. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!