Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet? Nagyon kelleme...

Ez mitől lehet? Nagyon kellemetlen

Figyelt kérdés

Ma életemben először kipróbáltam egy mini tampont. Kissé bepánikoltam amikor nem volt kényelmes, éreztem hogy ott van ezért kivettem, nem mertem beljebb nyomni. Most kellemetlen égő érzésem van. Ez lehet ettől? Rossz volt hogy vittem? Nem tudtam mit tegyek nem mertem feljebb helyezni ezért ijedtemben kivettem.

Egyébként a felhelyezés is kellemetlen volt kicsit meg a kivétele is. Ez normális? Mindig ilyen érzés?

Úgymond tetszik a tampon gondolata, mármint hogy betét helyett azt használnám, mert az úgy gondolom kevésbé véres mint egy betét illetve pisilésnél se lenne vér mint így betétnél de így most nem merek nekifutni megint.



2016. márc. 31. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor kellemetlen a dolog, ha nem telt meg és úgy vetted ki, szárazon húztad ki és a nyálkahártya kiszáradt, irritáció érte.

Nyugodtan helyezd fel addig amíg tudod, a hüvely azon szakaszában már nincsenek érző idegek! Oda is kell eljuttatni, kárt nem tudsz okozni magadban!

2016. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem volt kényelmes érzés, akkor nem kivenni kellett volna, hanem feljebb tolni, mivel szárazon vetted ki feldörzsölt, ettől a kellemetlen érzés, most pár napig használj inkább betétet.
2016. ápr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!