Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondhatják azt egy...

Hogy mondhatják azt egy nőgyógyászati vizsgálatra, hogy kellemetlen mikor fáj? Miért használják a kellemetlen szó a fájdalom helyett?

Figyelt kérdés
Kellemetlen ha megcsíp egy szúnyog de az,hogy egy hatalmas eszközt beledugnak a hüvelyedbe és még szét is feszítik borzalmasan fáj egy kínzó eszköz....ott kifeszítve,kiszolgáltatva egy idegen ember beléd dug egy hatalmas valamit amivel még szét is feszít mintha megerőszakolna...erre hogy lehet azt mondani,hogy kellemetlen???????
2016. márc. 15. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Ha kellőképpen ellazulsz akkor nem fáj. Ha rágörcsölsz, meg olyan hülyeségeken gondolkozol, hogy ez olyan mint a nemierőszak akkor még szép hogy fáj. A tested lezár.


Oltásnál is az gyerek szokott kidőlni aki már előtte azon hisztizik, hogy fájni fog és bele fog halni. Közben meg egy szúnyogcsípés az egész.

2016. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
képtelen vagyok máshogy felfogni a dolgot..egyszerűen úrrá lesz rajtam ez a tudat és a halálomat kívánom..soha nem volt szexuális életem és nem is szeretnék....pont ezért mert nem akarom,hogy "megerőszakoljon" azzal az eszközzel...így kerülök mindent ami oda vezetne..pszichológusok sem tudtak segíteni rajtam ezzel kapcsolatban..
2016. márc. 15. 18:53
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Tehát bevalllottan veled van a baj, Kérdező. Járok rendszeresen nőgyógyászhoz, és még csak kellemetlennek sem mondanám. A Te fejedben ez már eldőlt. Sajnállak nagyon, hogy nincs szexuális életed.
2016. márc. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

pszichológus(ok) sem tudtak mit kezdeni veled? nehezen hiszem,ha szexuálterapeutához mennél,tuti használna


egyébként nem fáj szerintem sem,mindig másfelé nézek, próbálok koncentrálni a hasamra meg lentre,hogy ellazuljak,és nem érzek kb semmit

2016. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Nekem még kellemetlen se, és sose fájt.
2016. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát azért azon nagyon csodálkozom akinek még csak kellemetlen se, nyilván neveltetés kérdése, hogy valaki szégyenlős, vagy gátlástalan, de sajnos elkerülhetetlen vizsgálatról van szó, amin esetleg női doktor választásával tudsz enyhíteni.
2016. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%

6: Nem értem miért lennék gátlástalan, mert nem kellemetlen?

Tudom, hogy orvos és orvosi szemmel néz, így teljesen el tudok lazulni, akkor nem kellemetlen a vizsgálat.

2016. márc. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát azért azt állítani hogy nem kellemetlen egy nőgyógyászati vizsgálat, az elég fura...
2016. márc. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek amúgy más a fájdalomküszöb, nekem a vérvétel fáj, más arra mondja hogy kellemetlen.

Nagyon szűk vagyok odalent, van amikor a hüvelygyűrűt is nehezen tudom feltenni, visszatenni, mégsem fáj a vizsgálat (a szex sem). Meg kell tanulni lélegezni rendesen, mert hajlamosak vagyunk ilyenkor levegőt se venni, a szituáció is rátesz amúgy, hogy rosszul érzed magad. Engem a fogorvosom tanított meg erre, hogy hogyan vegyek levegőt, hogyan kapcsoljak ki (hatalmas sikernek könyvelte el amikor sikerült egybe megcsinálnia bármit nálam, anélkül, hogy öklendeztem volna). Bizalom is kell ehhez.

2x1 másodpercre rossz, amikor bedugja az ujját, utána kinyitja a kacsát, de nem fáj ez sem, csak feszítő érzés, ami kellemetlen.

Egyébként pedig ha fáj szólni kell, ezt nekem mondta is a doki és az asszisztens is...

Viszont olyan ritkán van hogy ilyenen nem tudnak segíteni, másik orvos kell, a nőgyógyászod legyen nő, szólj erről neki. Akit megerőszakoltak tényleg, azokkal is máshogy bánnak!

2016. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vesegörcsök miatt mentem legutóbb nőgyógyászhoz, olyan szelíden bánt velem az sztk-s dokinő, hogy el se akartam hinni! Alig éreztem a kezét, a kacsa nem fájt csak hideg volt, komolyan valami silent hill szerűre számítottam az itt olvasottak alapján, ahhoz képest tíz perc alatt kész volt, nem fájt, nem volt megalázó. Ja és hatalmas kő esett le a szivemről amikor mondta h minden rendben van, nem a méhemmel van gond, hanem vszeg a vesém lesz, ilyen szempontból megnyugodhatok. Az meg h rajtad a pszichológus se segít az más dolog, de nem kéne itt terjeszteni a saját hülyeséged mert semmi értelme.
2016. márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!