Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eszti vagyok, nekem kb.2hetent...

Eszti vagyok, nekem kb.2hetente szokott megjönni a mensim es ez baj? Ha valakinek volt ilyen akkor irja le legyszi hogy ő mit csinált!

Figyelt kérdés

2016. ápr. 1. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk nőgyógyászhoz elmenni nem ártana először is.
2016. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pontosan.

Megtanulhatnál magyarul is, és legközelebb nem árt, ha a megfelelő helyre teszed a kérdésed (egészség/nők egészsége).

2016. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
igen, baj, 3-5 hetente kéne megjönnie, szólj a szüleidnek, és menjetek el nőgyógyászhoz.
2016. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom csak 12 èves vagyok ès mèg soha nem voltam nőgyógyásznál.
2016. ápr. 15. 06:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha félsz egyedül, menj anyukáddal.

Neki nem kell bemennie, vagy állhat a fejedhez, ha bátorítás kell.

Szoknyában menj!

2016. ápr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak elmondani se nagyon merem raadasul utalom a szoknyakat ezert nincs max unneplo szoknya de fura lenne ha abba mennek.Mennyi az eselye hogy nem fog bennem nyulkalni??
2016. ápr. 21. 20:55
 7/10 A kérdező kommentje:
En inkabb online beszelgetessel akarom megbeszelni egy nogyogyasszal csak nem tudom hol van ilyen!
2016. ápr. 21. 21:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Előtte megbeszélheted, van ilyen orvos - de utána mindenképpen érdemes elmenni. Nagyon fontos, bírd ki!

Egy orvos sem csodalény, hogy telefonon kitalálja, mi a bajod.


A szoknya meg nem kötelező - csak van olyan hely, ahol előre le kell vetkőzni, és elég kínos a kórház folyosóján várakozni egy szál pólóban. Kérj kölcsön valami használt darabot.

2016. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, és fog benned nyúlkálni. 100%

De előtte mondd meg neki, ha szűz vagy, akkor óvatosabb lesz.

2016. ápr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszokat! Ès valaki ismer olyan oldalt ahol lehet egy nőgyógyásznak írni?
2016. ápr. 25. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!